لطفا به این مطلب برای خدمات رسانی بهتر ما امتیاز بدهید

درباره شرکت ما
۱ ۱ ۵ ۲
۰ / ۵

امتیاز شما به این مطلب

پارس سرویس ارائه کننده خدمات پس از فروش لوازم خانگی دارای کادر مدیریت و فنی متخصص و با تجربه در سراسر کشور ، خط مشی رضایت مندی مشتریان با سرعت در پاسخگویی و ارائه بهترین خدمات سعی در رضایت مشتریان که مهمترین دارائی هر مجموعه می باشد را دارد.

لوگو پارس سرویسبه طور متوسط تمامی شرکت ها و فروشگاه ها حدود ۲۰ تا ۴۰ درصد مشتریان خود را از دست میدهند و بدون نگرانی در مورد مشتریانی که از دست داده اند ، به طور مستمر تاکید بسیاری بر جذب مشتریان جدید دارند. این دیدگاه اشتباه است. از این رو ، مسلما یکی از علت های اصلی از دست دادن مشتری ، نارضایتی آنهاست. کیفیت و رضایت مشتری ، مهمترین مسئله رقابتی شناخته شده است که بالا نگه داشتن سطح رضایت یکی از موضوعات حائز اهمیت بیشتر شرکت ها می باشد. رضایت مشتری سبب وفاداری و حفظ مشتری و سبب کسب سود برای شرکت ها و فروشگاه ها می باشد. در همین راستا اگر کالا و خدمات انتظار مشتری را براورده کند در او احساس رضایت مندی ایجاد می شود و با خرید خود و تشویق دیگران برای خرید از همان شرکت یا مجموعه به بقا ، و رشد هر شرکت کمک میکند که معمولا حداقل به ۲۰ نفر این نکته را ابراز مینماید. همچنین در صورتی که کیفیت کالا یا ارئه خدمات ، سطح انتظارات مشتری را تامین نکند ، به نارضایتی مشتری منجر خواهد شد که این نکته را به نزدیک ۸۰ تا ۱۰۰ نفر اعلام مینماید و تداوم این عدم رضایت ، به کاهش فروش ، تبلیغ منفی و سرانجام قطع فعالیت آن مجموعه می انجامد.

 

همیشه موفقیت متکی بر انجام بهترین عمل در مورد آنچه که برای مشتریان ضروری است ، می باشد و نزدیک شدن به مشتری میتواند برای ایجاد مزیت رقابتی و رشد در مجموعه بسیار مفید واقع شود. در دنیای امروز سازمان هایی موفق خواهند بود که بتوانند رضایت مشتریان خود را بیشتر تامین کنند ، چرا که مشتری مهمترین دارائی هر سازمان می باشد. پس نتیجه ی اینکه گام اول استراتژی فروش بر مبنای فروش بیشتر است نه آخرین فروش. ارائه خدمات پس از فروش بهتر جهت مشتریان نشاندهنده این است که مجموعه خواهان روابط دراز مدت با آنها می باشد ، یعنی وفاداری جهت کسب و کار بهتر. بسیاری از کسب و کارهای موفق با استراتژی خدمات پس از فروش مناسب در تحکیم فروش و ایجاد روابط با مشتری ، به رشد و سود زیادی دست پیدا کرده اند و مشتریان را حفظ می نماید ، آنها را جهت خرید به مجموعه بر می گرداند و همچنین دیگران را تشویق به خرید از آن مجموعه میکنند.پارس سرویس با افتخار میتواند ادعا نماید که تمامی مشتریان خود را به بهترین نحو نگهداری و رضایت انها را جلب مینماید.

سرعت در پاسخگویی
  • خط ویژه ۳۸۴۲۹-۰۲۱ مرکز تلفن مشتریان پارس سرویسو همچنین ۳۳۵۰۰۰۷۹-۰۲۱ تلفن دفتر مرکزی با بیش از ۳۰ خط ویژه آماده پاسخگویی شما عزیزان می باشد.

رضایت مشتری
  • پشتیبانی از صدها برند مطرح دنیا اولین تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی و کولرگازی دارای واحد بازرسی و رضایت مشتریان در ایران با بیش ۳۶۰ نمایندگی در سرتاسر ایران

تخصص فنی
  • با بیش از ۱۶۰ تکنسین فعال و ماهر پارس سرویس ارائه کننده خدمات پس از فروش لوازم خانگی و کولرگازی در سراسر کشور آماده ارائه خدمت به شما هستیم