ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی

لطفا به این مطلب برای خدمات رسانی بهتر ما امتیاز بدهید

ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی
۲ ۱ ۵ ۱
۰ / ۵

امتیاز شما به این مطلب

ماشین-لباسشویی-های-سطلی-یا-مخزنی

ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی

ماشین-لباسشویی-های-سطلی-یا-مخزنی

ماشین-لباسشویی-های-سطلی-یا-مخزنی

ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی

ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی تنها دارای یک مخزن هستند که تنها عمل شستشو را بر عهده دارد. این نوع از لباسشویی ها علاوه بر انرژی الکتریکی احتیاج به نیروی جسمانی هم دارند که ممکن است برای بعضی افراد خسته کننده و وقت گیر باشد.

چند مورد از حقایقی که باید درباره ماشین لباسشویی سطلی یا مخزنی بدانید….

( اختصاصی از پارس سرویس )

این نوع ماشین لباسشویی ها ( ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی )  می توانند به کاهش مصرف برق شما به صورت خیلی زیاد کمک کنند ولی چرخه شستشوی آن ها ( زمان شستشو ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی ) بسیار بیشتر از ماشین های اتوماتیک درب از جلو می باشد.

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

امیلیو گونزالس Emilio Gonzalez ، مهندس تست گزارشات مصرف کننده می گوید : “ بزرگترین دلیل برای خرید یک ماشینِ درب از جلو، این است که بارگیری و تخلیه آن بسیار راحت تر از ماشین درب از جلو می باشد و نیازی به خم شدن ندارد. ”

این ماشین لباسشویی ها ( ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی ) نسبت به دیگر ماشین ها آب را زودتر خالی کرده ( تخلیه کردن ) و سریع تر لباس ها را خشک می کند که موجب صرفه جویی بسزایی در وقت و انرژی می شود.

۱ – مرکز تحقیقات انرژی طی گزارش ها و تحقیقاتی که طی چند سال انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که : وقتی یک لباسشویی آب کمتری مصرف می کند ، زمان بیشتری برای انجام شستشو نیاز دارد. زمانیکه برای شستشو در لباسشویی سطلی یا مخزنی صرف می شود به طور میانگین در حدود ۶۰ تا ۸۰ دقیقه می باشد.این زمان کمی بیشتر از مابقی ماشین های لباسشویی می باشد

۲ – امروزه تولید کنندگان و شرکت های مختلف ، ظرفیت های ماشین لباسشویی را افزایش داده اند تا لباس های بیشتری در آن جا شوند.

لباسشویی های سطلی یا مخزنی قالبا بزرگتر از ماشین های معمولی می باشند و جای بیشتری اشغال می کنند. پس نکته مهم اینجاست که حتما به هنگام خرید متراژ مکانی که می خواهید ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی را در آن جا نصب کنید دقت کرده و اندازه محل را  به همراه داشته باشید.
بعضی از ماشین های سطلی یا مخزنی نه تنها در عرض بزرگتر می باشند بلکه در ارتفاع نیز بزرگتر می باشند و دیگ آنها بسیار عمیق تر ( دارای عمق بیشتر ) می باشند و امکان دارد به دلیل ارتفاع زیاد بعضی از مشتریان ، که قدشان بلند نیست ، دستشان به ته دیگ نرسیده و لباس های کوچک نظیر جوراب و … را نمی توانند از انتهای مخزن  بردارند و از چهارپایه و یا انبر استفاده می کنند.

۳ – لباسشویی های درب از بالا ( ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی ) به اصطلاح رفتار مناسبی با لباس ها نمی کنند. بدلیل اینکه آب کمتری مصرف می شود و زمان شستشو بیشتر می شود ، لباس ها سایش زیادی با هم پیدا می کنند و در نتیجه بیشتر چروک می شوند.
۴ – کم بودن آب و  چرخش بسیار سریع دیگ و طولانی بودن زمان شستشو موجب چروک شدن البسه می شود. این نکته برای البسته با سایز بزرگ دارای اهمیت بالایی می باشد.

* برای جلوگیری از چروک شدن بیشتر لباس ها و پوشاک و…  باید لباس های همسان را با هم به داخل دیگ ریخت. به طور مثال حوله ها با هم و لباس ها و یا ملحفه ها با هم ریخته شوند.
پایین آوردن دور موتور ( با درجه بندی بر روی صفحه ) نیز از چروک کردن لباس ها می کاهد.
* قبل اینکه لباس ها را برای خشک کردن  به خشک کن بیاندازید بهتر است یک بار آن ها را تک تک تکان بدهید. این ترفند در چروک نشدن لباس ها تاثیر بسزایی دارد.

۵ – ماشین لباسشویی های درب از جلو به هنگام زیادی بار و یا جابجا شدن و یا حتی نا متعادل بودن دیگ، اخطاری به شما نخواهند داد و این عامل به مرور زمان منجر به خرابی ، حرکت کردن لباسشویی ، سر و صدا و خسارت به ماشین خواهد شد. در صورتی که ماشین لباسشویی سطلی یا مخزنی خود به خود و با تنظیم آب ورودی و یا دیگر عوامل تنظیم خواهد شد و خود را بالانس خواهد کرد.

این نکته باعث کمتر شدن استهلاک لوازم ماشین لباسشویی های سطلی یا مخزنی شده و هزینه شما را بهبود می بخشد.

 

بخوانید
تعمیرات کولر گازی جنرال ( اوجنرال ogeneral )

ممکن است ماشین لباسشویی شما که هر روز به درستی کار می کرده و کار شما راه می انداخته است ، از کار بیفتد.

یکی از علت های خرابی ، شاید حوضچه دستگاه شما پر از آب شود و تخلیه آن به درستی انجام نشود. یا لباس ها شسته شده اما خیلی تمیز بیرون نیامده باشد. به طور خلاصه ، ماشین لباسشویی شما در اصل در عملکردش دچار مشکل شده باشد.بیشتر این ایرادات و مواردی که ماشین لباسشویی شما دچار مشکل می گردد در بخش مخصوص به تمامی این ایرادات در مقاله ای با عنوان تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با ذکر هر خطا و راه حل آن پرداخته شده است.

به جای اینکه با یک تکنسین لوازم خانگی گران قیمت تماس بگیرید ، می توانید خودتان ماشین لباسشوییتان را تعمیر کنید. بیشتر این تعمیرات فقط به ابزار ساده نیاز دارند و توسط صاحبان خانه که فقط مهارت محدود تعمیر لوازم خانگی دارند ، انجام می شود.

برای حل این مشکلات تنها با تماس به شرکت پارس سرویس ۳۸۴۲۹ و دریافت مشاوره رایگان ، ماشین لباسشویی خود را به سادگی تعمیر کنید.

Developerمشاهده نوشته ها

کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *