تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی دوو و مراحل انجام آن در شرکت پارس سرویس

تعمیرماشین لباسشویی دوو توسط نمایندگی های فعال این مجموعه و متخصصان مجرب تعمیر ماشین لباسشویی دوو در سراسر کشور مانند شرکت در شرکت پارس سرویس انجام می گیرد.

ماشین لباسشویی دوو Daewoo دارای امکانات مدرن بوده و از این رو تعمیر ماشین لباسشویی دوو  نیازمند متخصصان مجرب و توانمند مانند متخصصین  شرکت   شرکت پارس سرویس است.

اهمیت تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی دوو از اهمیت بالایی برخوردار است، در صورتیکه تعمیر دستگاه توسط افراد متخصص انجام نگیرد به موتور و بخش های حیاتی دستگاه آسیب وارد شده و هزینه های زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد.

در این راستایافتن متخصصی که تعمیر ماشین لباسشویی دوومانند متخصصین شرکت  شرکت پارس سرویس را بلد باشد بسیار ضروری به نظر می رسد. در سال های اخیر تعمیر ماشین لباسشویی دوو Daewoo  از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در سراسر کشور به خوبی اجرا می شود.

مراحل تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس

برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو لازم است ابتدا عیب یابی دستگاه صورت بگیرد، در بسیاری موارد عیب دستگاه چندان جدی نبوده و یا به دلیل درست بسته نشدن در ماشین لباسشویی و استفاده بیش از ظرفیت آن به وجود آمده که نیاز به تعمیرکار ندارد و توسط شما قابل برطرف کردن است. در بسیاری موارد تشخیص این ایرادات با مطالعه دفترچه راهنمای تعمیرات لباسشویی امکان پذیر است.

شماره تماس پارس سرویس

شماره تماس پارس سرویس

اگر تشخیص عیب ماشین لباسشویی جدی است با مراکزمعتبر تعمیر ماشین لباسشویی دوو Daewoo تماس بگیرید و حتما عیب دستگاه را توضیح دهید. در این صورت کارشناسان نسبت به راهنمایی شما اقدام می کنند و در صورت نیاز شما را به تعمیرکاران مربوطه مرتبط خواهند کرد.

دراین مرحله زمانی برای مراجعه جهت عیب یابی و تعمیر با هماهنگی شما مشخص می شود.تعمیرکار در زمان مشخص جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو مراجعه کرده وضمن عیب یابی نسبت به تعمیر دستگاه اقدام می کند.درنهایت دستگاه تعمیر می شودو شما قادر خواهید بود با همان کیفیت اولیه از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس

 شرکت پارس سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین  لباسشویی دوو

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران توسط  شرکت پارس سرویس  در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب میگردد . همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ماشین  لباسشویی دوو، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، نحوه عیب یابی ، علت ارور و رفع کد خطای لباسشویی دوو را همراه با آموزش تعمیرات شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو بهره مند شوید .

Karaj-appliance-repair

پشتیبانی و خدمات پارس سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو Daewoo  دراستان البرز شامل تمام محله های استان البرز از جمله کرج، گوهردشت ،عظیمیه ،شاهین، ویلا،اسلام آباد،باغستان، مهرویلا، محمودآباد، اندیشه، بنفشه، فردیس، سرآسیاب، سرحدآباد، صفادشت، شهریار، محمدشهر، ملارد، مارلیک، مشکین دشت، کوی اتحاد، کارمندان شمالی، کارمندان جنوب، یاصفهانی ها، چهارصد دستگاه، جهانشهر، جهان نما، آزادگان، مصباح، کلاک نو، ماهدشت، کلاک بالا، حصارک بالا، کمالشهر، دهقان ویلا، اشتهارد، نظرآباد، گلشهر، مهرشهر، هشتگرد، کیانمهر، خرمدشت و… می شود

tehran-appliance-repair

پشتیبانی و خدمات پارس سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو Daewoo در تهران شامل تمام محله های تهران از جمله صادقیه، گیشا، شهرک اکباتان، پونک، شهر زیبا، دهکده المپیک، شهرک غرب، تهرانپارس، نارمک، هفت حوض، پیروزی، حکیمیه، هنگام، رسالت، عباس آباد، مجیدیه، پاسداران، سعادت آباد، قیطریه، تجریش، الهیه، اختیاریه، نیاوران، دزاشیب، ولنجک، زعفرانیه وو تمامی مناطق استان تهران می شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در تهران و کرج

تعمیر ماشین لباسشویی دوو :  شرکت پارس سرویس  با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات دوو جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

بخوانید  ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات دوو را با تامین قطعات فابریک ( از انبار  شرکت پارس سرویس ) از ما بخواهید .

سرویس ماشین لباسشویی دوو ، رفع عیب ماشین لباسشویی دوو ، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دوو

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی دوو ( عیب یابی ماشین لباسشویی دوو )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی دوو  شرکت پارس سرویس خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان  شرکت پارس سرویس انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار شرکت پارس سرویس ماشین لباسشویی دوو ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات  شرکت پارس سرویس دارای ضمانتنامه رسمی میباشد .

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو ) خودتون رو موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای  شرکت پارس سرویس هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی دوو رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی های دوو هنگام شستشوی لباس ها ترکیبی از آب ومواد شوینده را برروی لباسها اسپری میکنند,این عملکرد موجب صرفه جویی در زمان شستشو و مصرف انرژی میشود . سیستم حباب ساز جهت افزایش کیفیت شستشو از دیگر ویژگی های مهم این محصولات است.عملکرد این سیستم به اینگونه استکه آب و مواد شوینده را به صورت حباب درآورده و وارد مخزن میکند.اینسیستم به سبب قدرت پاک کنندگی حباب ها طراحی و اجرا شده است.

 • ماشین لباسشویی دوو باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی دوو خود را نصب نفرمایید .
 • لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی دوو را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی دوو خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی دوو شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی دوو را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس
مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

ویژگی ماشین لباسشویی دوو:

بخوانید  خدمات پارس سرویس در تهران (منطقه قیام دشت)

در طراحی نوین بدنه (اکوبادی)لباسشویی های دوو دارای صفحه نمایش بزرگ لمسی میباشند.از مهم ترین ویژگی های لباسشویی های دوو موتور دایرکت درایو هوشمند است.از جمله برنامه های لباسشویی دوو که هنگام نصب ازسوی تکنسین اعزامی خدمات پس از فروش دوو به شما آموزش داده میشود شستو شوی سریع در 19 دقیقه است که هم در زمان و همدر انرژی صرفه جویی میشود.

آموزش مراقبت از ماشین لباسشویی دوو:

1.ماشین لباسشویی دوو  را در جایی قرار دهید که به شیر آب، پریز برق و خروجی فاضلاب نزدیک باشد.

2.نباید هرگز لباسشویی دوو  را بیش از حد ظرفیت آن پر کنید.

3.هر برنامه لباسشویی دوو برای شستن گروهی خاصی از لباس‌ هاست.در اسفاده از این برنامه ها دقت فرمایید.

4.پس از شستن مواد پرز دار از قبیل عروسک، پتو و مانند آنها، فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید.

5.گاهی البسه داخل محفظه به یکدیگر پیچیده و یک شکل توپی تشکیل داده، تعادل ماشین را بر هم میزنند، و اگر ماشین طراز قرار نگرفته باشد، این اتفاق موجب تکانهای شدید دستگاه میشود که با یک بار خالی و پر کردن، مشکل رفع خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی دوو تخصص میخواهد و حتما برای ارائه خدمات خوب باید از قطعات فابریک دوو استفاده نمود ، در زیر به شرح خدمات لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس میپردازیم :

 • تعویض دیگ لباسشویی دوو
 • تعمیر تایمر ماشین لباسشویی دوو
 • تعویض تایمر لباسشویی دوو
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی دوو
 • تعویض لاستیک درب لباسشویی دوو
 • تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام لباسشویی دوو
 • رفع آبریزی لباسشویی دوو
 • تعویض پمپ تخلیه لباسشویی دوو
 • فروش قطعات لباسشویی دوو
 • تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی دوو
 • تعویض فیلتر لباسشویی دوو ( نصب یونیزه و فیلتر برای لباسشویی دوو )
 • تعویض موتور لباسشویی دوو
 • کلیه خدمات لباسشویی دوو در نمایندگی تعمیرات دوو توسط تیم فنی  شرکت پارس سرویس  صورت میگردد .

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس

از مهم ترین ویژگی های لباسشویی دوو وجود سیستم حباب‌ساز است که هوا، آب و ماده شوینده را در هم مخلوط کرده و نوع جدیدی از حباب‌های شوینده را تولید می‌کند همین امر موجب میشود ،  مواد شوینده با سرعت 40 برابر بیشتر به لباس ها جذب شود علاوه بر این لباسشویی های دوو دارای تکنولوژی نانو سیلور هستند که توانایی ضد بو و ضد باکتری را دارد . با امکانات رفاهی و تکنولوژی ماشین لباسشویی دوو در نظر داشته باشید ، تعمیرات ماشین لباسشویی دووتخصص میخواهد و برای خدمات ، نیاز به تعویض قطعات فابریک لباسشویی دوو میباشد  ، بنابراین برای تعمیر ، حتما از تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی دوو استفاده نمایید تا کیفیت و عمر لباسشویی دوو شما به خطر نیفتد .

عیب یابی لباسشویی دوو

عیب یابی لباسشویی دوو مهم ترین قسمت در بخش تعمیرات میباشد بدین منظور که هنگام حضور تعمیرکار در محل شما بعد از عیب یابی درست در کوتاه ترین زمان رفع عیب میگردد.چنانچه نیاز به تعمیر لباسشویی دوو پیدا نمایید مجموعه شرکت پارس سرویس با سابقه درخشان و کادری مجرب در حوزه تعمیرات لباسشویی دوو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.در زیر به مشکلات متداولی که برای لباسشویی دوو به وجود می آید را همراه با جواب آن ها برای شما شرح داده ایم.

 • چرا لباسشویی دوو روشن نمیشود؟
 • چرا لباسشویی دوو لباس ها را خشک نمیکند؟
 • چرا لباسشویی دوو صدا میدهد؟
 • چرا لباسشویی دوو آب را تخلیه نمیکند؟
 • چرا لباسشویی دوو آب را گرم نمیکند؟
 • دلیل لرزش بیش از حد لباسشویی دوو چیست؟
 • علت بسته نشدن درب لباسشویی دوو چیست؟
 • چرا لباسشویی دوو آب را جوش می آورد؟
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران کجاست؟
بخوانید  خدمات پارس سرویس در تهران (منطقه دماوند)
error ماشین لباسشویی دوو

کدهای خطا – ارور ماشین لباسشویی دوو Daewoo

کد خطامعنی کد خطاقسمت‌هایی که باید بررسی شوند
IEخطای ورودی آب – ماشین لباسشویی با آب پر نمی‌شوددسته‌سیم‌های شیر برقی، شیر برقی، پمپ تخلیه، میکروسوییچ فشار، PCB
OEآب از ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌شودپمپ تخلیه، دسته‌سیم‌ها، سنسور سطح آب، اتصالات شیر برقی و PCB
UEتشخیص عدم تعادل لباس‌هالباس‌ها را داخل دیگ متوازن کنید و دوباره امتحان کنید.
LEخطای باز بودن ماشین لباسشوییدرب، میکروسوییچ درب، گیره‌ی درب، PCB
E2خطای سرریزشیر برقی ورودی آب، پمپ تخلیه سنسور فشار یا سطح آب
E3تشخیص خطای موتور فنموتور فن، PCB
E9خطای سنسور فشاردسته‌سیم‌های سنسور سطح آب، سنسور سطح آب
E5خطای ولتاژ بالا
E6خطای EMG
E7خطای جهت چرخشسرعت‌سنج (سنسور هال)
E8تشخیص خطای موتور شستشواتصالات موتور، نامتوازن بودن بار
H1تشخیص خطای سنسور دمای خشک‌کناتصالات سنسور خشک‌کن، سنسور دما
H2تشخیص خطای سنسور دمای شستشواتصالات سنسور دمای شستشو، سنسور دما
H3تشخیص گرم شدن بیش از حد المنت خشک‌کنموتور فن، دسته‌سیم‌های موتور فن، سنسور گرمای خشک‌کن
H4تشخیص گرم شدن بیش از حد لباسشوییسنسور سطح آب، سنسور دما
H6تشخیص ایراد المنت حرارتی لباسشوییالمنت حرارتی شستشو، دسته‌سیم‌ها، ترمیستور
H7تشخیص ایراد المنت حرارتی خشک‌کندسته‌سیم‌ها، المنت حرارتی خشک‌کن، دسته‌سیم‌ها، ترمیستور
H8تشخیص گرم شدن بیش از حد لباسشویی – نبود آب در ماشین لباسشوییسنسور سطح آب، دسته‌سیم‌ها، ترمیستور، PCB
PEFتشخیص مسدود شدن فیلتر ماشین لباسشوییفیلتر تخلیه

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی دوو Daewoo

اگر کد خطایی در ماشین لباسشویی دوو Daewoo شما ظاهر شد یا ماشین لباسشویی شما درست کار نمی‌کند، برای بررسی، تعمیر و رفع کد خطا می‌توانید با ما تماس بگیرید. در پشتیبان سرویس ما گروهی از تکنسین‌های آموزش دیده و حرفه‌ای تعمیر ماشین لباسشویی دوو Daewoo هستیم. خدمات تعمیری ما شامل  گارانتی است.

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.
تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس

لازم به ذکر است قبل از اینکه به مطالعه هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس  بپردازید ، به نکات زیر توجه نمایید :

 • خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس  بر حسب سابقه ، تجربه ، ضمانتنامه و نوع کارکرد تعمیرکار قیمت را تعیین مینماید .
 • باید به این موضوع دقت نمایید که کیفیت کار با هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو رابطه مستقیم دارد .
 • به ضمانتنامه خدمات دقت نمایید ، بعد از تعمیر لباسشویی چه مدت زمان ، کدام خدمات و کدام قطعات را  به شما ضمانت می دهند .
 • تعویض قطعات لباسشویی در بازار تهران از کیفیت های مختلفی برخوردار است ، بنابراین نوع قطعه در قیمت تاثیرگذار میباشد .
 • از اعتبار شرکت خدماتی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو  اطمینان حاصل نمایید .
 • از راه دادن افراد متفرقه و بی نشان در محل خود بابت تعمیرات ماشین لباسشویی دوو  خودداری نمایید ( تمامی پرسنل آی پی با لباس فرم در محل حاضر میشوند )
 •  شرکت پارس سرویس  نمایندگی تعمیرات لباسشویی با شعبات مختلف در سراسر تهران ، ضمانتنامه رسمی و استفاده از قطعات فابریک همان برند در خدمت شما عزیزان میباشد .
تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرکت پارس سرویس