تعمیر ماشین لباسشویی الکترو لوکس

تعمیر ماشین لباسشویی الکترو لوکس

لطفا به این مطلب برای خدمات رسانی بهتر ما امتیاز بدهید

۰ / ۵

امتیاز شما به این مطلب

تعمیر ماشین لباسشویی الکترو لوکس

پارس سرویس ارائه کننده خدمات پس از فروش لوازم خانگی و تعمیر ماشین لباسشویی الکترو لوکس (Electrolux) طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی الکترولوکس و برندهای مختلف در استان تهران و البرز و سراسر کشور به‌ خوبی به این نتیجه رسیده است که تمامی لوازمی که ارتباط مستقیم با سلامت و بهداشت مردم دوست داشتی ایران عزیزدارد از اهمیتی خاصی برخوردار بوده و شرکت‌ها و برندها نیز برای این کار همه توان خود را به‌کار میبرند تا بهترین کیفیت محصولات را تولید کنند.

 

همان طور که شما مشتریان محترم می دانید لباسشویی های برند الکترو لوکس در مدل های مختلف با حجم و رنگ های متنوع تولید شده و به بازار مصرف کننده عرضه می شوند. هریک از انواع مدل های این نوع از ماشین لباسشویی ( ماشین لباسشویی الکترولوکس) دارای ویژگی های مختص به خود می باشند که به هنگام استفاده با مطالعه دفترچه راهنما تهیه شده از نمایندگی لباسشویی الکترولوکس می توان از ویژگی های متمایز آن بهره مند شد.

نگهداری و تعمیر هر نوع از ماشین های برند لباسشویی الکترو لوکس مانند برندهای دیگر باید زیر نظر متخصصان این رشته از جمله مجموعه پارس سرویس صورت بگیرد تا اطمینان از تعمیر اساسی و درست آن حاصل شود.

در بیشتر مواقع خرابی و هر نوع ایرادی که در ماشین های لباسشویی الکترولوکس پدید می آید قابل تعمیر است به شرط آنکه این امر به صورت کاملا حرفه ای مانند متخصصین مجموعه پارس سرویس انجام شود.

برای انواع مدل های ماشین لباسشویی الکترو لوکس افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه فعالیت دارند تا به شکل مناسب تعمیرات را در اسرع وقت با صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان انجام دهند.

سرویس دهی و ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن از ویژگی های انجام این خدمات در مرکز مجموعه پارس سرویس در نظر گرفته شده برای تعمیر این نوع از ماشین لباسشویی می باشد.

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز پارس سرویس در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران  و استان البرز در بیشتر موارد در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد .پارس سرویس سعی نموده است برای رفاه و آگاهی شما عزیزان هزینه تعمیرات ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، علت ارور ، رفع کد خطا ، عیب یابی و آموزش تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس شرح دهد تا در کمال آرامش از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس بهره مند شوید .

 

پارس سرویس هرساله با برگزاری دورهای آموزشی برای تعمیرکاران ماشین لباسشویی خود در استان تهران و البرز ، این تعمیرکاران  را با روش های نوین تعمیر لوازم‌ خانگی جدید آشنا کرده و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس با مدلهای جدید آموزش می‌دهد.

شما می توانید با خیالی آسوده زمانی که ماشین لباسشویی الکترولوکس شما با مشکل مواجه شد با تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس با شماره ۰۲۱-۳۳۵۰۰۰۷۹ و شماره ویژه ۰۲۱-۳۸۴۲۰ تماس گرفته تا ما متخصص‌ترین و ماهرترین تعمیرکار لباسشویی را برای شما اعزام کنیم تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ای منطقی نسبت به تعمیر لباسشویی الکترولوکس شما اقدام کرده و آن را مانند روز اولش به شما تحویل دهد.

بخوانید
برند هیتاچی HITACHI

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکسچرا بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس خود را به پارس سرویس بسپارید؟

 

 1. داشتن متخصصان فنی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند
 2. رتبه برتر در تعمیر لباسشویی الکترولوکس در استان  تهران و البرز
 3. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات ماشین لباسشویی
 4.  کلیه خدمات لباسشویی الکترولوکس دارای ضمانتنامه پارس سرویسا میباشد .
 5. تعمیرکار لباسشویی الکترولوکس با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 6. قیمت‌ منصفانه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
 7. برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات لباسشویی الکترولوکس از طرف پارس سرویس
 8. انعطاف در تعیین زمان تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس
 9. متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین ۱۱ سال تجربه
 10. مجموعه پارس سرویس با شعبات مختلف در سراسر تهران  و البرز  خدمات تعمیرات لباسشویی الکترولوکس را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 11. برای تعمیرات لباسشویی الکترولوکس به هیچ عنوان دستگاه مربوطه از محل خارج نمیشود .
 12. بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس ، توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود ، در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی الکترولوکس ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود

 

تعمیر ماشین لباسشویی الکترو لوکس در تهران و البرز

برخی از سوالاتی که برای مردم عزیز ما پیش میاید به شرح ذیل میباشد

برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران با کجا تماس بگیریم ؟

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران کجاست ؟

تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس در تهران کجاست ؟

عجه نکنید !! مجموعه پارس سرویس تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس در خدمت شماست تا به تمام این سوالات پاسخ دهد

نکات مهم

برای حفظ طول عمر لباسشویی الکترولوکس خود حتما از قطعات ارجینال  استفاده نمایید تا طول عمر لباسشویی الکترولوکس شما عزیزان افزایش یابد .

در نظر داشته باشید تعمیرات لباسشویی الکترولوکس تخصص میخواهد و حتما باید تعمیرکار دوره دیده لباسشویی الکترولوکس جهت تعمیرات در محل حاضر شود ، مجموعه پارس سرویس با سابقه ای طولانی و درخشان در امور تعمیرماشین لباسشویی الکترولوکس  و دارای تکنسینهای دوره و آموزش دیده و با استفاده از قطعات فابریک لباسشویی الکترولوکس و استفاده از اصول خدمات در اروپا مفتخر است بهترین خدمات را در محل شما عزیزان ارائه دهد .

 

ماشین لباسشویی الکترولوکس شما دچار مشکل شده است؟

نگران نباشید، تکنسین‌های پشتیبان سرویس می‌توانند در زمان تعیین شده توسط شما ضمن مراجعه به محل، عیب‌یابی صحیح و تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را بدون انتقال ماشین لباسشویی به تعمیرگاه انجام دهند. در صورت نیاز فقط قطعه‌ی معیوب به تعمیرگاه مرکزی منتقل خواهد شد. تعمیرکاران ما با توجه به سال‌ها تجربه و آموزش‌های تخصصی با مشکلات رایج ماشین لباسشویی الکترولوکس با هر مدلی به خوبی آشنا هستند. پس اگر با هر کدام از مشکلات زیر مواجه شده‌اید و به دنبال تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی الکترولوکس هستید، با ما تماس بگیرید:

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.
 • ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند.
 • ماشین لباسشویی به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
 • صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
 • ماشین لباسشویی نشتی آب دارد.
 • درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود.
 • ماشین لباسشویی ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.

 

خدمات پس از فروش

راهنمای خدمات پس از فروش تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

درصورتی‌که ماشین لباسشویی الکترولوکس شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد می‌تواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی های معتبر و  رسمی الکترولوکس در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر مرکزی الکترولوکس از این خدمات بهره‌مند شوید.

بخوانید
تعمیرات لوازم خانگی در تهران منطقه شهرک غرب

اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش الکترولوکس بهره‌مند شوید می‌توانید با پارس سرویس و شماره های ۳۳۵۰۰۰۷۹-۰۲۱ و یا خط ویژه ۰۲۱.۳۸۴۲۹ تماس حاصل نمایید  و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس خود به دست آورید .

 

 1. تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در محل شما  توسط متخصصین پارس سرویس
 2. تعویض پمپ تخلیه لباسشویی الکترولوکس حتی در محل  توسط متخصصین پارس سرویس
 3. تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط متخصصین پارس سرویس
 4. تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط متخصصین پارس سرویس
 5. تعویض شیربرقی لباسشویی الکترولوکس  توسط متخصصین پارس سرویس
 6. تعویض کاسه نمد ، سه نظام ، بلبرینگ و دیگ لباسشویی الکترولوکستوسط متخصصین پارس سرویس
 7. تعمیر و تعویض تایمر لباسشویی الکترولوکس  توسط متخصصین پارس سرویس
 8. کلیه خدمات و تعمیرات لباسشویی الکترولوکس حتی در محل  توسط متخصصین پارس سرویس

 

مجموعه پارس سرویس  برای رفاه حال شما عزیزان و مشتریان محترم  هزینه تعمیرات لباسشویی الکترولوکس را به صورت کامل شفاف سازی و تعیین  نموده است تا دیگر دغدغه ای در امور تعمیرات برای هموطنان وجود  نداشته باشید و با اطمینان خاطر به تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس خود بپردازید ، همچنین لازم است بدانید که این بازه قیمتی جهت نوع لباسشویی الکترولوکس شما و مدت زمان گارانتی و قطعات مصرفی استفاده شده در ماشین لباسشویی الکترولوکس  شما متفاوت  میباشد .

 

چگونه لباسشویی الکترولوکس را در محل تعمیر نماییم و تعمیرکار لباسشویی الکترولوکس خود شویم ؟

 • امروزبرای شما روز شستشو لباس های کثیف است و شما تنها کاری که می کنید این است که لباس های خود را در ماشین لباسشویی الکترولوکس قرار میدهید .
 • شما محل قرار گیری ماشین لباسشویی را ترک می کنید و آب به طرف شما جریان می یابد.
 • شاید شما شخصی باشید که لباس ها را در مخزن لباسشویی الکترولوکس قرار داده و لباسشویی از طریق چرخه های شستشو لباس ها را می شوید. با این حال، زمانی که شما رفتید تا لباسها را در لباسشویی الکترولوکس بگذارید، متوجه خواهید شد که لباسشویی الکترولوکس هنوز پر از آب است.
 • چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟
 • بدانید که چگونه مشکلات ماشین لباسشویی الکترولوکس را تشخیص دهید کار مشکلی نیست و علم ناسا نیست و چیزی است که می توانید خودتان انجام دهید.
 • اساساً، مشکلات ماشین لباسشویی الکترولوکس به مسائل مربوط به نشت آب مربوط می شوند پمپ کار نمی کند و یا ماشین لباسشویی الکترولوکس روشن نمی شود.

 

بررسی کنید که ماشین لباسشویی الکترولوکس شما  از کجا نشتی کرده است و چگونه باید تعمیر و عیب یابی نمود ؟

 • نشتی  ماشین لباسشویی الکترولوکس به طور کلی از شلنگ تخلیه در لوله ایستاده دیواری می آید.
 • آیا لکه های آب از دیوار پایین می آیند؟ شاید، هنگامی که شما البسه موجود در  ماشین لباسشویی الکترولوکس را تخلیه می کنید، آب از لوله دیواری خارج می شود. اگر گمان می کنید جریان آب مسدود شده است یا تخلیه متوقف شده است، شلنگ تخلیه را تطبیق داده و تنظیم نمایید.
 • یکی از دلایل  نشتی آب معمولی می تواند ناشی از یک شلنگ بد یا اتصالات سست باشد.ماشین لباسشویی الکترولوکس را بیرون بیاورید و آن را روشن کنید، اجازه دهید آب به داخل وان ( مخزن ماشین لباسشویی الکترولوکس ) وارد شود. پشت آن را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ بریدگی در شلنگ یا اتصالات وجود دارد زیرا وان ( مخزن ماشین لباسشویی الکترولوکس ) آن را پر می کند.
 • دو شیلنگ وجود دارد که بخشی از سیستم چرخه است. آنها را چک کنید تا ببینید که آیا کلمپ ها و شیلنگ ها در شرایط و وضعیت خوبی هستند.

 

پشت لباسشویی الکترولوکس

به پشت لباسشویی الکترولوکس بروید و آن را برای تعمیر چک کنید

شما باید پنل پایینی ماشین لباسشویی الکترولوکس را  با استفاده از پیچ گوشتی حذف کنید. نشت احتمالی می توان در زیر لباسشویی الکترولوکس پنهان شود.

بخوانید
خدمات پارس سرویس در تهران (منطقه پاسداران)

بررسی  کنید که آیا درزگیر و واشر  ماشین لباسشویی الکترولوکس شما فرسوده دارید. این باعث می شود که آب در بالای ماشین لباسشویی شما در هنگام چرخه ؛ چرخش ایجاد شود.

بالای ماشین لباسشویی الکترولوکس را برای بررسی واشر بلند کنید. معمولاً با دو گیره ( بست ) در جلوی لباسشویی الکترولوکس نگهداری می شود. یک پیچ گوشتی تخت ، بریده را بچرخانید و آن را بالا بکشید. دو برامدگی در پشت  این قسمت هستند و مانند لولاها عمل می کنند. با بالا بردن آن، به صورت بصری واشر را در اطراف بالای وان (مخزن ماشین لباسشویی الکترولوکس )برای ترک، خاک و یا هر چیز دیگری که آن را از آب بندی آب حفظ کند.

 

 1. آب پمپ ماشین  لباسشویی الکترولوکس

مطلع باشید که ماشین لباسشویی الکترولوکس با نیروی گریز از مرکز کار می کند. اگر ماشین لباسشویی الکترولوکس چرخش نداشته باشد آب را نمی چرخاند یا در هنگام چرخه آب را به بیرون خارج  نمیکند.

 1. پمپ  آب نمایندگی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس را به همان شیوه ای که شلنگ را در انتهای وان بررسی کردید چک کنید که برای چک کردن پمپ پنل پایینی در پشت لباسشویی الکترولوکس را برداشتید و آن را از طریق چرخه اجرا کردید.
 2. پمپ های آب لباسشویی الکترولوکس فرسوده می شوند. پمپ های آبی معمولاً از پلاستیک ساخته شده اند و در معرض شکستن بالهای های درون پمپ هستند. این باعث می شود پمپ توانایی فشار آب به بیرون را از دست بدهد. تماشا کنید تا ببیند که آیا آن بدون مانع می چرخد یا سر و صدای خرد شدن به وجود می آورد.

۳-بررسی کنید که آیا تسمه شکسته شده یا شل شده است. دستگاه را خاموش کنید و به کناره راست بر روی تسمه کمی  فشار وارد کنید. لبه راست بین دو نقطه در تسمه را نگه دارید.تسمه نباید بیش از ۵ اینچ (۱۲.۷ میلیمتر) انحراف یابد. اگر بیش از آن انحراف یابد، خیلی سست خواهد بود.

در صورت امکان تسمه را تکان دهید. در غیر این صورت جایگزینی و تعویض تسمه برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترو لوکس تنها گزینه است.

سیستم برق را بررسی کنید. ممکن است بخواهید به دلیل خطر شوک الکتریکی به یک تعمیرکار حرفه ای با پارس سرویس و شماره های ۳۳۵۰۰۰۷۹-۰۲۱ و یا خط ویژه ۰۲۱.۳۸۴۲۹ تماس بگیرید. می توانید خیلی کارها انجام دهید اگرچه بدون تجهیزات تخصصی دیجیتال بعضی کارها را نیز نمی توانید انجام دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترو لوکس

سوئیچ امنیتی موجود در درب را حتما تست کنید. درب ماشین لباسشویی الکترولوکس را بالا ببرید. شما باید آن را در سمت راست در نزدیکی قسمت پایین لباسشویی الکترولوکس پیدا کنید. شما یک پست پلاستیکی را پیدا خواهید کرد که در راستای سوراخ در دهانه قرار دارد.

این پست یک سوئیچ امنیتی است که لباسشویی الکترولوکس را از اجرا کردن و کار کردن باز نگه می دارد زمانی که درب آن بسته است. از یک پیچ گوشتی کوچک برای پایین کشیدن سوئیچ که در زیر سوراخ زیر درب واقع شده است، استفاده کنید درحالی که درب ماشین لباسشویی الکترولوکس باز است و چرخه شستشو کار می کند. سوئیچ ایمنی چیز خوبی است که ماشین لباسشویی الکترولوکس آن را دارد. اگر سوئیچ ایمنی لباسشویی الکترولوکس شما کار نمی کند، آن را جایگزین کنید.

از تستر پیوستگی برای سنجش پیوستگی برق لباسشویی الکترولوکس استفاده کنید تا ببینید آیا لباسشویی الکترولوکس در پشت دستگاه برق دارد جایی که سیم برق به آن وصل شده است. پراب تستر پیوستگی را در قسمت داغ ( بار مثبت) و پروب دیگر را در قسمت منفی قرار دهید.

ماشین لباسشویی الکترولوکس برق دارد و مشکل در داخل کنترل پنل قرار دارد اگر آن روشن شود. این زمانی است که شما باید با یک تعمیرکار حرفه ای آموزش دیده از تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس تماس بگیرید تا آن را چک کند و ماشین لباسشویی را تعمیر کنید.

Developerمشاهده نوشته ها

کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *