تعمیرات کولر گازی جنرال ( اوجنرال ogeneral )

تعمیرات کولر گازی جنرال

تعمیرات کولر گازی جنرال


لطفا به این مطلب برای خدمات رسانی بهتر ما امتیاز بدهید

۰ / ۵

امتیاز شما به این مطلب

برند جنرال general یا اوجنرال ogeneral و لوازم خوانگی آن ( مخصوصا کولر گازی و اسپلیت )  دارای مدلهای مختلفی می باشد . 

یگ سری از این مدل های دارای استاندارد های جهانی و ثابت می باشد و یک سری از این مدلها بدون هیچ نوع استانداردی نداشته و به صورت متفرقه تولید می شود

کمپانی فوجیتسو  در سال ۱۹۳۶ در کشور ژاپن تاسیس شد. تولیدات این شرکت ژاپنی بیشتر در خصوص لوازم خانگی و تولیدات متفاوت از آنها بود  وبخشی از تولیدات کولر گازی ( بیشتر صنایع گرمایشی و سرمایشی و برودتی )  خود را با نام تجاری فوجیتسو جنرال به بازار های جهانی ارائه نمود . 

فوجیتسو جنرال در زمان ورود به بازار ایران دارای تغیرات نام شد که در ایران با نام تجاری اجنرال OGENERAL  شناخته شده است  , در سال ۱۹۶۰ کار خود را در صنعت تهویه مطبوع  و صنایع برودتی و به خصوص در بین مردم از کولر گازی و اسپیلت آن  آغاز کرد.

اولین کولر گازی اجنرال از نوع پنجره ای بود که در بیشتر مناطق شمالی کشور هنوز هم مورد استفاده عموم قرار می گیرد  ، در ابتدای کار به بازار عرضه شد.

برند اوجنرال یا فوجیتسو جنرال همچنین در طرح توسعه جهانی خود در سال۱۹۷۱ با ورود به سایر کشور های خاورمیانه ( مانند کویت و کشورهای عرب و گرم منطقه )   این جایی بود که دمای روزانه هوا تا ۵۰ درجه سانتیگراد افزایش پیدا می کرد و ریز گردها تمام شهر را فرا می گرفت. در این محیط چالش برانگیز، کولر گازی های اجنرال تمام آنچه را که یک شهروند بدان نیاز داشت را ارائه می داد و به همین دلیل خیلی زود مشهور شد. پس در ادامه  بازار فروش خود را ( بخصوص کولر های گازی چند منظوره )  گسترش پیدا کرد و به سرعت از نظر کیفیت بالای برند و توانایی عملکرد در دماهای بالای ۵۰ درجه سانتیگراد شهرت یافت.

Developerمشاهده نوشته ها

کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *