شرکت پارس سرویس  با ارائه ی خدمات فوق تخصصی با تعمیرکاران مجرب در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی  LG در خدمت هموطنان عزیز در استان تهران و کرج و حتی سراسر کشورمان می باشد. عیب یابی ، تعمیر ، سرویس و راه اندازی تخصصی انواع ماشین ظرفشویی ال جی (ماشین ظرفشویی LG) ، تعمیر ماشین ظرفشوئی ال جی ۴ نفره و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی ۶ نفره در منزل شما و به دست سرویس کاران متعهد و متخصص شرکت پارس سرویس صورت می گیرد.

 • تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شرکت پارس سرویس
 • ماشین ظرفشویی الجی  در خانه باعث صرفه‌جویی زیادی در آب و وقت شما می‌شوند ولی مانند هر وسیله‌ی خانگی دیگری ممکن است خراب شوند. ماشین ظرفشویی ال جی یکی از محصولات پرفروش و البته با کیفیت این کمپانی است که مورد استفاده بسیاری از کاربران خانگی است. اگر چه در ماشین های ظرفشویی ال جی، نوین ترین تکنولوژی ها و فناوری ها –هم در ساخت قطعات و هم در برنامه های شستشو- بکار گرفته شده است اما در این محصول نیز امکان بروز خرابی، به هر دلیل –دستکاری های کاربر، نوسانات برق و .. – وجود دارد.
 • بروز خرابی در ماشین ظرفشویی ال جی به هر دلیل که اتفاق بیفتد، بهترین راه برای تعمیر آن، مراجعه به مراکز مجاز و استاندارد مانند شرکت پارس سرویس است. تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی ، یعنی شرکت پارس سرویس  است که توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان عیب یابی و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی درتهران توسط شرکت پارس سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران و کرج و سراسر کشور  در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی ، نحوه عیب یابی را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی بهره مند شوید .

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

مزایای استفاده از ماشین ظرفشویی الجی توسیه شده  شرکت پارس سرویس 

صرفه جویی در مصرف آب
فراموش نشود که با استفاده از ماشین ظرفشویی الجی تا حد بسیار باعث صرفه جویی در مصرف آب میشود .

اگر بخواهیم قیاس انجام دهیم ، باید بگوییم چنانچه یک دست ظرف 144 پارچه را با دست بشوییم 85 لیتر آب مصرف میشود ؛ در حالیکه با استفاده از ماشین ظرفشویی الجی تنها 15 لیتر آب نیاز دارد و قابل ذکر است حتی در برخی از مدلها کمتر از 9 لیتر آب مصرف میشود .

ایجاد فرصت بیشتر برای خانمها

با استفاده از ماشین ظرفشویی الجی این فرصت برای خانمها پیدا میشود تا زمان بیشتری در کنار فرزندان و همسر خود باشند.

لذت مهمانی

با استفاده از ماشین ظرفشویی الجی از شست شو با دستها راحت میشوید و بعد از صرف شام به راحتی در کنار عزیزان و مهمانان خود باشید .

ضد عفوني

در شست شو با ماشین ظرفشویی الجی از آب داغ استفاده میشود ، بنابراین عمل ضد عفونی نیز تا حدی انجام میگیرد .

ظروف براق و شفاف

چنانچه از مواد شوینده مناسب ( جهت خرید مواد شوینده ظرفشویی الجی با شرکت پارس سرویس  تماس حاصل نمایید )

برای ظرفشویی الجی خود استفاده نمایید ، ظروف همیشه براق و شفاف باقی خوواهد ماند .

صرفه جویی در شوینده ها
هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی الجی به دلیل استفاده بهینه و مناسب از شوینده ها صرفه جویی میشود .

شوینده های مضر
مواد شوينده به پوست دست آسيب زيادي مي رسانند در حالي که در ماشين ظرفشويي الجی دست شما با مواد شوينده هيچ گونه تماسي ندارد.

نمک ماشین ظرفشویی الجی ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی الجی ، قرص ماشین ظرفشویی الجی ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی الجی

ظروف لب پر نمی شوند
امکان لب پر شدن ظروف چيني و کريستال شما در شست و شوی دستی  وجود دارد در حاليکه در ماشين ظرفشويي الجی اين امکان به حد صفر می رسد . مواد کلره و يا اکسيژنه موجود در پودرها و قرص هاي ماشين ظرفشويی الجی ، عمل ضد عفوني ظروف را تکميل مي کنند .

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

 شرکت پارس سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی در تهران و کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی : مجموعه شرکت پارس سرویس با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات الجی ( مانند تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی ) جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

بخوانید  خدمات پارس سرویس در تهران (منطقه نیرو هوایی)

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات الجی ( مانند تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی ) را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی ، سرویس ماشین ظرفشویی الجی ، رفع عیب ماشین ظرفشویی الجی ، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی الجی

پارس سرویس نمایندگی  تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین ظرفشویی الجی ( عیب یابی ماشین لباسشویی الجی)
1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه شرکت پارس سرویس ، نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی الجی خود تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی  انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب برای  تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی  صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین ظرفشویی الجی ) شرکت پارس سرویس به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات شرکت پارس سرویس دارای  ضمانتنامه رسمی میباشد .

5 : جهت نیاز به نمک ماشین ظرفشویی الجی ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی الجی ، قرص ماشین ظرفشویی الجی ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی الجی با شماره ویژه ما در زیر ( سراسر تهران ) تماس حاصل نمایید .

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.
پارس سرویس در کل استان تهران

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی | راهنمای عیب یابی و نگهداری

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی
ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی OE

ارور , کد خطا یا ارور OE ماشین ظرفشویی ال جی هنگامی که مشکلی در تخلیه بوجود می آید و باعث می شود آب از ظرفشویی خارج نشود، نمایش داده می شود. هنگامی که صفحه نمایش ارور , کد ماشین ظرفشویی ال جی ارور OE را نشان می دهد، باید شلنگ تخلیه برای وجود هر گونه اشکال و یا خم شدگی مورد بررسی قرار بگیرد. پمپ تخلیه نیز باید برای هر گونه انسداد و اشکال احتمالی بررسی و عیب یابی شود. همچنین سوئیچ شناور نیز باید بررسی شود؛ ممکن است یک جسم خارجی باعث توقف عملکرد آن شده باشد. حتی ممکن است علت بروز ارور , کد خطا OE ماشین ظرفشویی ال جی اشکال در موتور پمپ تخلیه ظرفشویی شما باشد. هر یک از این موارد بخصوص مشکلات مربوط به سوئچ شناور، موتور و پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی باید توسط تکنسین متخصص بررسی و عیب یابی شود و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض شوند.

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی LE

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی LE  نشان دهنده وجود مشکل در موتور ظرفشویی ال جی می باشد. چند علت اصلی بروز کد خطا یا ارور LE ماشین ظرفشویی ال جی عبارتند از:

 1. آسیب دیدگی سیم کشی ماشین ظرفشویی ال جی
 2. قفل شدگی پروانه ماشین ظرفشویی ال جی
 3. قفل شدگی روتر موتور ماشین ظرفشویی ال جی
 4. قفل شدگی تیغه یا بلید (blade) ماشین ظرفشویی ال جی
 5. معیوب شدن برد اصلی ماشین ظرفشویی  ال جی

البته ممکن است دلایل دیگری نیز برای بروز این مشکل وجود داشته باشد. برای رفع ارور LE ماشین ظرفشویی ال جی، باید هر یک تمامی موارد توسط کارشناس یا تکنسین فنی متخصص  مانند متخصصین شرکت پارس سرویس مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد و در صورت نیاز قطعه معیوب تعمیر یا جایگزین شود.

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی
ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی AE

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی AE  زمانی ظاهر می شود که سنسور نشتی که در زیر ماشین ظرفشویی قرار دارد، وجود یک نشتی را تشخیص بدهد. هنگامی که ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی AE  بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی ال جی ظاهر می شود؛ باید ابتدا آب ناشی از نشتی تخلیه و با یک حوله یا جارو برقی که قابلیت جمع کردن آب را دارد، خشک شود؛ سپس اشکال بوجود آمده مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد.

بروز ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی AE ممکن است به دلیل شکستن لوله کنار موتور، خراب شدن پمپ تخلیه، سنسور شناور و یا حتی آسیب دیدگی سیم کشی باشد. به هر حال علت بروز ارور AE ماشین ظرفشویی ال جی هر کدام از این موارد که باشد، باید توسط فرد متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد.

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی NE

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی NE به مشکل در میکروسوئیچ اشاره دارد. سوئیچ و نیروی موتور آب را از بازوی شستشوی پایین به وسط و بازوی شستشوی بالا و برعکس در فاصله زمانی ۹۰ ثانیه هدایت می کند.ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی NE وقتی ظاهر می شود که موقعیت سیگنال میکروسوئیچ برای رسیدن به برد اصلی به اشتباه تغییر کند. در چنین مواقعی معمولاً نیاز به جایگزینی میکروسوئیچ و استفاده از یک لوله آب انعطاف پذیر ضد زنگ می باشد.

بخوانید  خدمات پارس سرویس در تهران (منطقه دولت)
ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی
ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی

ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی E1

از دلایل اصلی بروز کد خطا یا ارورE1  ماشین ظرفشویی ال جی (ارور , کد و خطاهای ماشین ظرفشویی ال جی E1)  می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نصب نادرست ماشین ظرفشویی ال جی
 • انتخاب مواد شوینده نامناسب ماشین ظرفشویی ال جی
 • درب ظرفشویی به درستی بسته نیست ماشین ظرفشویی ال جی
 • بارگیری نامناسب و چیدن نامناسب ظروف ماشین ظرفشویی ال جی
 • اشکال در پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی
 • تنظیم یا مونتاژ نامناسب شناور ماشین ظرفشویی ال جی
 • نشتی در سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

برخی دیگر از ارور ها در ماشین ظرف شویی ال جی

ارور 24 یا H01-H24 در ماشین ظرف شویی ال جی

این یک کد خطا نیست. به معنای ساعتی که شما تنظیم کردید تا بعدا شروع به شستن کند.

برای اینکه تنظیمات شستن با تاخیر (مثلا 3 ساعت دیگر ظرف ها شسته بشوند)را کنسل کنید، در ماشین ظرفشویی را باز کنید و همزمان برای 3 ثانیه بر اساس نوع ماشین ظرفشوییتان یکی از دکمه های زیر را نگه دارید

 • دکمه NORMAL و DELICATE ماشین ظرفشویی ال جی
  یا
 • دکمه dual control و delicate ماشین ظرفشویی ال جی
  یا 
 • دکمه SPRAY و HALF LOAD ماشین ظرفشویی ال جی

  کد 2H
  2H یعنی میزان زمان باقیمانده تا چرخه ی شست و شو به اتمام برسد ، و این کد خطا نیست.

 • کد CD
  این یک کد خطا نیست، در سیکل شست و شو سریع یه چرخه خشک کن دیگر اضافه می شود و این به این معنی است که الان دارد خشک کن مجدد انجام می شود.

پارس سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

 • کد خطای CE ماشین ظرفشویی ال جی

کد خطای CE یا LE در ماشین ظرفشویی ال جی به این معناست که عملکرد موتور با مشکل مواجه شده .این عموما با انجام مراحل زیر حل خواهد شد:

 • دکمه ی روشن و خاموش را بزنید و دستگاه را خاموش کنید.
  جریان برق را قطع کنید و 10 ثانیه صبر کنید
  دوباره جریان برق را برقرار کنید
  دکمه ی روشن را بزنید و یک چرخه ی شست و شو را انتخاب کنید
  کد خطای CR ماشین ظرفشویی ال جی
  ارور CR به این معناست که دستگاه روی حالت تست است، که معمولا توسط تکنسین ها و نصاب ها برای چک کردن کارایی دستگاه استفاده می شود.

دکمه ی روشن و خاموش و بزنیدتا دستگاه خاموش بشود. صبر کنید تا 1 الی 2 دقیقه بگذرد، بعد دوباره دستگاه را روشن کنید. این دستگاه را از روی حالت تست خارج می کند.

 • کد خطای E1 ماشین ظرفشویی ال جی
  کد های خطای AE و E1 به این معناست که دستگاه نشتی دارد . معمولا این نشتی به خاطر نصب نامناسب یا درست پر نکردن دستگاه است.

موارد زیر باید بررسی گردد:

نصب شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی

اگر شلنگ خروجی تخلیه کمتر از 10 از پایین ماشین ظرفشویی فاصله داشته باشد، باعث می شود ارور E1 رخ بدهد. همچنین چک کنید که شلنگ تخلیه آسیب ندیده باشد یا پیخ نخورده باشد که باعث نشت بشود.

نشت آب از در ماشین ظرفشویی ال جی

اگر آب از در ماشین ظرفشویی نشت می کند، ببینید که اطراف در آسیب ندیده باشد. اگر چفت در مشکلی داشته باشد باید عوض بشود.

مصرف شوینده ماشین ظرفشویی ال جی

اگر شما از شوینده ای استفاده می کنید که مخصوص ماشین ظرفشویی نیست، ممکن است که ماشین ظرفشوییتان با کف صابون پر بشود. وقتی اینجوری بشود نمی تواند خوب بشورد و آبکشی کند، و ارور E1 می دهد. فقط از شوینده هایی استفاده کنید که مخصوص ماشین ظرفشویی اتوماتیک باشند.

 • چیدن درست ظروف ماشین ظرفشویی ال جی

قابلمه های بزرگ ، ماهی تابه ها ، کاسه ها که آنجا قرار دادید ، اگر خوب نگذاشته باشید ممن است آب در خودشان جمع کنند و باعث بشوند که دستگاه فکر کند که نشتی دارد.

 • ارور FE ماشین ظرفشویی ال جی
  کد خطای FE روی ماشین ظرفشوییتان به این معناست که دستگاه مشکل در پر شدنش دارد ، ماشین ظرفشویی تشخیص می دهد که خیلی داخل دستگاه است، و شلنگ تخلیه به طور اتوماتیک شروع به کار می کند. معمولا از طریق مراحل زیر درست می شود:

دکمه ی خاموش ماشین ظرفشویی را بزنید
10 ثانیه صبر کنید
دوباره ماشین ظرف شویی را روشن کنید و یک چرخه ی شست و شوی جدید راانتخاب کنید.
کد خطای HE ماشین ظرفشویی ال جی
کد خطای HE روی نمایشگر ماشین ظرفشویی به این معناست که دستگاه ارور گرمایی می دهد. معمولا این ارور زمانی رخ می دهد که دستگاه نتواند آب را گرم کند، یا وقتی که آب آن خیلی گرم می شود. معمولا با گام های زیر این خطا برطرف می گردد:

1-دکمه ی خاموش ماشین ظرفشویی را بزنید

10 ثانیه صبر کنید
دوباره ماشین ظرف شویی را روشن کنید و یک چرخه ی شست و شوی جدید راانتخاب کنید.
کد خطای LE
کد خطای CE یا LE روی ماشین ظرفشویی به این معناست که دستگاه احساس می کند در عملکرد موتور اختلالی وجود دارد.

معمولا با گام های زیر این خطا برطرف می گردد:

1-دکمه ی خاموش ماشین ظرفشویی را بزنید

10 ثانیه صبر کنید
دوباره ماشین ظرف شویی را روشن کنید و یک چرخه ی شست و شوی جدید راانتخاب کنید.
کد خطای OE
کد خطای OE مشکل از خشک کردن است که به خاطر مسدود شدن با غذا یا مشکلات نصب است.

کد خطای PF
کد خطای PF در ماشین ظرفشویی به معنای قطع برق است. این قابلیت برای هنگام قطعی برق و اتصالی طراحی شده.

وقتی دوباره برق وصل شد ، هر دکمه ای که می خواهید از روی ماشین ظرفشویی بزنید و 10 ثانیه نگه دارید تا از روی نمایشگر پاک بشود.

اگر دیدی که ارور PF چند بار روی دستگاه ظاهر می شود در حالی که هیچ قطعی برقی وجود ندارددر آن منطقه، مشکل از مدار قطع کننده است که نمی تواند نیاز الکتریکی ماشین ظرف شویی راتامینکند.ماشین ظرفشویی باید 230 ولت برق به مدارش برسد در حداقل 15 amps.

کدخطای tE ماشین ظرفشویی ال جی
این کد خطا در نمایشگر ماشین ظرفشویی به این معناست که آن دستگاه مشکل حرارتی دارد. این وقتی اتفاق می افتدکه دما بالای 194 درجه باشد،یا دماسنج مشکل داشته باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

جدول عیب یابی و ارورهای ماشن ظرفشویی ال جی

ایرادعلت احتمالیراه حل
وقتی دستگاه روشن نمی شود، هیچ چراغی روشن نمی شود.
 •  دو شاخه به درستی در پریز قرار ندارد.
 • فیوز سوخته یا پریده است.
 • برق منزل قطع است.
 •  دو شاخه را بررسی کنید.
 • بررسی کنید جریان برق برقرار باشد.
 ماشین ظرفشویی کار نمی کند.
 •  در به طور کامل بسته نشده است.
 • دکمه start فشار داده نشده است.
 •  در را ببندید.
 • دکمه start ظرفشویی را فشار دهید.
 چرخش نامناسب بازوهای آب پاشبازوی آب پاش در اثر تکه های غذا مسدود شده است.
 •  روزنه های بازوی آب پاش را تمیز کنید.
وجود رسوب سفید رنگ در ماشین ظرفشویی پس از شستشو
 • میزان مواد شوینده یا براق کننده درست تنظیم نشده است.
 • ظرف نمک خالی است.
 • در ظرف نمک به خوبی بسته نشده استو
 • مواد شوینده یا براق کننده را بررسی کنید.
 • محفظه نمک یا درپوش را بررسی کنید.
 رگه های باقی مانده بر روی ظروف بلوری
 •  محلول براق کننده کمی مصرف می شود.
 •  محفظه مواد براق کننده را پر کنید.
 • میزان ارتفاع محفظه براق کننده را تنظیم کنید.
شستشو رضایت بخش نیست.
 •  میزان مواد شوینده نامناسب است.
 • ظروف درست چیده نشده و یا بیش از اندازه در ماشین ظرفشویی قرار گرفته اشت.
 • فیلترها مسدود شده اند.
 • روزنه های بازوی آب پاش مسدود شده است.
 • ظروف مانع از گردش بازوی آب پاش شده اند.
 • برنامه نادرستی انتخاب شده است.
 نمایش خطای کد IE
 •  آب قطع است.
 • شیر آب باز نیست.
 • حسگر آب ایراد دارد.
 •  شیر آب را بررسی کنید.
 • در صورت برطرف نشدن مشکل با مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.
نمایش کد خطای FE (پمپ تخلیه به طور خودکار عمل می کند.)
 • میزان آب بیش از حد عادی وارد دستگاه شده است.
 • در شیر ورودی مشکل ایجاد شده است.
نمایش کد خطای LE ظرفشویی ال جیموتور مشکل دارد.
 • شیر آب را بسته و دوشاخه را از پریز بیرون بکشید.
 • در صورت برطرف نشدن مشکل با مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.
نمایش کد خطای HE ظرفشویی ال جیمدار گرم کن آب آسیب دیده است.
نمایش کد خطای tE ظرفشویی ال جیمشکل ترمیستور یا دمای آب ورودی بسیار زیاد است.

راهنمای نگهداری از ماشین ظرفشویی ال جی

برای پیشگیری از خرابی ماشین ظرفشویی ال جی و عملکرد نادرست، لازم است که هر از گاهی فیلترها و بازوهای آب پاش را بررسی کنید و در صورتی که ماشین ظرفشویی شما خراب شده است و برای تعمیر ماشین ظرفشویی الجی خود نیاز به تعمیرکار حرفه ای و باتجربه دارید با ما  ( شرکت پارس سرویس ) تماس حاصل نمایید تا در اولین فرصت متخصص فنی با تجربه ای را جهت عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشیی ال جی به محل مورد نظرتان بفرستیم.

ثبت درخواست تعمیرات

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.
هفتهروزساعتدقیقهثانیه