ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل یا جیبی

ماشین لباسشویی که تنها به اندازه کف دست است، لباس‌های شما را با قدرت تکنولوژی اولتراسونیک خاص خود  شستشو داده و پاکیزه می‌سازد.


ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل اولین بار شرکت دالفی Dolfi يك تكنولوژي سويسي است كه مكانيزم بسيار ساده‌اي دارد و با برق کار می‌کند.روش كار آن هم بسيار ساده و راحت است. سازندگان آن بر اين باور هستند كه اين فناوري لباس‌ها را تميزتر، سريعتر و با صرفه‌تر شستشو مي‌دهد و از نظر آنان وقت خداحافظي با ماشين‌هاي لباس‌شويي خانگي رسيده است.

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل یا جیبی

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل یا جیبی

سازندگان ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل  در معرفي و تبليغ اين فناوري مي‌گويند؛ اين دستگاه اندازه دست شما( یعنی کوچک )است. ساده، سبك و قابل حمل به هرجايي كه مي‌خواهيد.

تنها كافي است ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل  را روشن كرده و به دنبال كار خود برويد و از وقت خود لذت ببريد بدون آنکه نگران لباسهای خود باشید.

در هزينه‌ها و زمان خود صرفه جويي كنيد! ديگر نيازي نيست كه به دنبال سرويس دهندگان لباسشويي‌  نزديك خانه بگرديد يا اينكه هزينه هنگفتي براي خريد ماشين لباس‌شويي سنگين وزن، پرداخت هزينه برق و آب آن كنيد و…

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل

روش مورد استفاده قرار دادن  ماشین  لباسشویی همراه یا پرتابل بسيار ساده است؛ كافي است يك تشت يا كاسه دست‌شویی یا هر ظرفی که بشود لباسهای خود را در آن قرار دهیدرا پر از آب ‌کنید و لباس‌هاي خود را درون آن فرو ببريد.

بخوانید  برند گری GREE

بعد اضافه كردن پودر لباس‌شويي ( هر نوع پودر یا مایع لباس شویی را میتوانید اضافه نمایید ) ،  دالفی Dolfi را درون تشت یا ظرف آب انداخته و روشن كنيد.

به راحت ترین روش بعد از آن تمام! بقيه كارها را اين ماشين كوچولو انجام مي‌دهد.

دالفی Dolfi  -لباس‌شویی جیبی

 ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل با قدرت امواج اولتراسونیک، باعث توليد امواج میکرویی micro wave و حباب سازي Bubble making آب شده و لباس‌هاي شما را به راهتی شستشو میکند.

لباس‌ها و تمامی البسه به صورت خیلی نرم و آرام درون آب و پودرلباس‌شويي به مدت 30 دقيقه غوطه‌ور می‌شوند. به عبارتي دیگر ؛ فرايند شستشوي لباس‌شویی جیبی تنها 30 دقيقه طول مي‌كشد.

نکته مهم در مورد لباس‌شویی جیبی؛ آبگيري و خشک کردن لباس‌ها با خود شما است و ماشين فاقد اين عمليات است.

هنوز مشخص نيست كه اين فناوري آنقدر پيشرفته است كه بتواند ازعهده شستشوي انواع لباس‌ها بر‌آيد!( این فعالیت در مراحل تست نهایی در بازار میباشد )  يا اينكه به گفته سازندگان آن جایگزیني خوب به جاي ماشین لباس‌شویی‌هاي سنگين خانگي میباشد!

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل

اين فناوري جيبي (ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل یا جیبی ) يك مكانيزم و فرایند ساده است كه از ماشين‌هاي لباس‌شويي آزمایشگاه‌های شیمی که در کذشته استفاده شده بود  گرفته شده است.

تكنيكي كه سال‌هاي بسيار براي شستشوي لباس‌ها و يونيفورم‌هاي افرادي كه در آزمايشگاه‌ها مشغول كار هستند، استفاده مي‌شود.

فناوری سبك در ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل یا جیبی ، قابل حمل و جابجايي آسان آن برای افرادي كه بيشتر در سفر، مستاجر، ماموريت يا اينكه امكان مالي و مكاني آنان اجازه خريد لباس‌شويي بزرگ و گران را نمي‌دهد یا کمی تنبل هستند ، بسيار سودمند و كارا است.

بخوانید  برند آدمیرال admiral

مصرف انرژی این دستگاه ۸۰ درصد کمتر از ماشین‌های لباس‌شویی خانگي است که باعث کم شدن بالای مصرف اضافی برق در بهینه سازی مصرف انرژی میگردد  و قیمت آن نیز ۸۹ دلار  است.