ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل

لطفا به این مطلب برای خدمات رسانی بهتر ما امتیاز بدهید

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل
۵ ۱ ۵ ۱
۰ / ۵

امتیاز شما به این مطلب

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل    portable washing machine

 

 

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل یا جیبی

ماشین لباسشویی که تنها به اندازه کف دست است، لباس‌های شما را با قدرت تکنولوژی اولتراسونیک خاص خود  شستشو داده و پاکیزه می‌سازد.

 

 


ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل اولین بار شرکت دالفی Dolfi یک تکنولوژی سویسی است که مکانیزم بسیار ساده‌ای دارد و با برق کار می‌کند.روش کار آن هم بسیار ساده و راحت است. سازندگان آن بر این باور هستند که این فناوری لباس‌ها را تمیزتر، سریعتر و با صرفه‌تر شستشو می‌دهد و از نظر آنان وقت خداحافظی با ماشین‌های لباس‌شویی خانگی رسیده است.

 

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل یا جیبی

 

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل یا جیبی

 

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

 

سازندگان ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل  در معرفی و تبلیغ این فناوری می‌گویند؛ این دستگاه اندازه دست شما( یعنی کوچک )است. ساده، سبک و قابل حمل به هرجایی که می‌خواهید.

تنها کافی است ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل  را روشن کرده و به دنبال کار خود بروید و از وقت خود لذت ببرید بدون آنکه نگران لباسهای خود باشید.

در هزینه‌ها و زمان خود صرفه جویی کنید! دیگر نیازی نیست که به دنبال سرویس دهندگان لباسشویی‌  نزدیک خانه بگردید یا اینکه هزینه هنگفتی برای خرید ماشین لباس‌شویی سنگین وزن، پرداخت هزینه برق و آب آن کنید و…

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل

روش مورد استفاده قرار دادن  ماشین  لباسشویی همراه یا پرتابل بسیار ساده است؛ کافی است یک تشت یا کاسه دست‌شویی یا هر ظرفی که بشود لباسهای خود را در آن قرار دهیدرا پر از آب ‌کنید و لباس‌های خود را درون آن فرو ببرید.

بعد اضافه کردن پودر لباس‌شویی ( هر نوع پودر یا مایع لباس شویی را میتوانید اضافه نمایید ) ،  دالفی Dolfi را درون تشت یا ظرف آب انداخته و روشن کنید.

به راحت ترین روش بعد از آن تمام! بقیه کارها را این ماشین کوچولو انجام می‌دهد.

دالفی Dolfi  -لباس‌شویی جیبی

 ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل با قدرت امواج اولتراسونیک، باعث تولید امواج میکرویی micro wave و حباب سازی Bubble making آب شده و لباس‌های شما را به راهتی شستشو میکند.

لباس‌ها و تمامی البسه به صورت خیلی نرم و آرام درون آب و پودرلباس‌شویی به مدت ۳۰ دقیقه غوطه‌ور می‌شوند. به عبارتی دیگر ؛ فرایند شستشوی لباس‌شویی جیبی تنها ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

نکته مهم در مورد لباس‌شویی جیبی؛ آبگیری و خشک کردن لباس‌ها با خود شما است و ماشین فاقد این عملیات است.

هنوز مشخص نیست که این فناوری آنقدر پیشرفته است که بتواند ازعهده شستشوی انواع لباس‌ها بر‌آید!( این فعالیت در مراحل تست نهایی در بازار می باشد )  یا اینکه به گفته سازندگان آن جایگزینی خوب به جای ماشین لباس‌شویی‌های سنگین خانگی میباشد!

 

بخوانید
خدمات پارس سرویس در تهران (منطقه آیت الله کاشانی)

ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل

 

به جز ماشین لباسشویی های اتوماتیک مانند برند ال جی نوع دیگری از ماشین لباسشویی وجود دارد که به آن همراه یا پرتابل می گویند. این فناوری جیبی (ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل یا جیبی ) یک مکانیزم و فرایند ساده است که از ماشین‌های لباس‌شویی آزمایشگاه‌های شیمی که در کذشته استفاده شده بود  گرفته شده است.

تکنیکی که سال‌های بسیار برای شستشوی لباس‌ها و یونیفورم‌های افرادی که در آزمایشگاه‌ها مشغول کار هستند، استفاده می‌شود.

فناوری سبک در ماشین لباسشویی همراه یا پرتابل یا جیبی ، قابل حمل و جابجایی آسان آن برای افرادی که بیشتر در سفر، مستاجر، ماموریت یا اینکه امکان مالی و مکانی آنان اجازه خرید لباس‌شویی بزرگ و گران را نمی‌دهد یا کمی تنبل هستند ، بسیار سودمند و کارا است.

مصرف انرژی این دستگاه ۸۰ درصد کمتر از ماشین‌های لباس‌شویی خانگی است که باعث کم شدن بالای مصرف اضافی برق در بهینه سازی مصرف انرژی میگردد  و قیمت آن نیز ۸۹ دلار  است.

 

Developerمشاهده نوشته ها

کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *