تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

لطفا به این مطلب برای خدمات رسانی بهتر ما امتیاز بدهید

۰ / ۵

امتیاز شما به این مطلب

شرکت پارس سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا دراستان تهران و کرج

 

مهم نیست ماشین لباسشویی اسنوای خود را از کدام فروشگاه یا کدام نمایندگی و از کدام شهر خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه پارس سرویس ، خدمات تعمیرات لباسشویی اسنوا شما را برای تمامی مدل ها ارائه می دهند.

چرا بهتر است تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا خود را به ما بسپارید؟

  • قیمت‌ منصفانه تعمیر لباسشویی اسنوا برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
  • داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند
  • برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات لباسشویی اسنوا
  • رتبه برتر در تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران و کرج
  • انعطاف در تعیین زمان تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات
  • متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین ۱۵ سال تجربه
  • گارانتی خدمات و تعمیرات ارائه شده

 

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

شرکت پارس سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا (snowa) طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا به‌ خوبی به این نتیجه دست پیدا کرده است که تمامی لوازمی که ارتباط مستقیم با سلامت و بهداشت مردم دارد از اهمیتی خاصی برخوردار بوده و شرکت‌ها و برندها نیز برای این کار همه توان خود را به‌کاربرده‌اند تا بهترین کیفیت محصولات را تولید کنند اما با توجه به آمار فروش و تولید ماشین لباسشویی اسنوا به‌راحتی می‌توان متوجه شد که این لوازم‌خانگی مورد استقبال مردم واقع‌شده و تمامی کسانی که از این محصولات استفاده کنند در خرید بعدی خود مطمئناً به دنبال لوازم‌خانگی اسنوا (مانند ماشین لباسشویی اسنوا ) خواهند گشت زیرا شرکت پارس سرویس بر این باور است که تولید محصول باکیفیت نیازی به تبلیغات نداشته و تمامی هزینه‌های هنگفتی را که در بخش تبلیغات نیاز به‌صرف کردن است ر ا در بخش تولید و کیفیت تولید لوازم‌خانگی به کار می‌بریم.

 

۸ اشتباه رایج در استفاده از ماشین‌ لباس‌ شویی سنوا

طبق تحقیقات شرکت پارس سرویس به گفته دکتر چارلز جبرا، استاد میکروبیولوژی دانشگاه آریزونا، لباس‌های زیر (مردانه و زنانه ) یکی از اصلی‌ترین منابع انتشار میکروب در فضاهای بسته و مرطوب‌(مانند مخزن ماشین لباسشویی اسنوا )  هستند. به همین دلیل بهتر است که هنگام شستشو لباس‌های زیر با سایر لباس‌ها، درون یک محفظه قرار نگیرند. از طرف دیگر، ممکن است آلودگی بیش از حد البسه دیگر به لباس زیر افراد سرایت کند و موجب تحریک پوستی یا حتی عفونت دستگاه تناسلی در آنها شود. به عقیده دکتر جبرا، لباس‌های زیر باید با آب کاملا داغ و مواد شوینده شسته و برای خشک شدن زیر نور مستقیم آفتاب قرار گیرند. او همچنین برای پیشگیری از ماندگاری میکروب‌ها در ماشین‌لباس‌شویی اسنوا توصیه کرد که پس از هر سه یا چهار بار استفاده، یک دور آن را به صورت خالی از لباس و ریختن مواد ضدعفونی‌کننده، روشن کنید.

طبق بررسی های بعمل امده در شرکت پارس سرویس  خیلی‌ها برای حفظ رنگ و رو یا دیرتر کهنه شدن روتختی، روبالشی و ملحفه‌ها، آنها را با دور کند ماشین‌ لباس‌شویی و آب ولرم می‌شویند؛ در حالی که رابرت ویتز، میکروبیولوژیست، این کار را تنها یک آب‌تنی لذت‌بخش برای این‌گونه کالاها می‌داند و می‌گوید: “یکی از بهترین مناطق برای حفظ گرد و غبار و ایجاد آلرژی، روتختی‌ها و روبالشی‌ها هستند، بنابراین همه افراد باید حداقل هر دو هفته یک بار کلیه لوازم خواب‌شان را با آب کاملا داغ و با دور تند ماشین لباس‌شویی بشویند و برای جلوگیری از آلرژی‌زا شدن، آنها را درون خانه و به دور از گرد و غبار محیط بیرون از منزل خشک کنند.”

بخوانید
تعمیر ساید بای ساید (انواع مدلهای موجود)

طبق بررسی های بعمل امده در شرکت پارس سرویس کپک‌ها به ندرت در محیط‌های خشک تولید می‌شوند اما مناطق مرطوب (مانند مخزن ماشین لباسشویی اسنوا ) ، جولانگاه‌ تولید و تکثیر انواع کپک‌ها و قارچها هستند. تماس کپک با لباس‌ها باعث بروز احتقان، خارش چشم‌ها و خس‌خس سینه در افراد می‌شود. این علایم وقتی به صورت شدید‌تر و گسترده‌تر در فرد ظهور می‌کند که او به آسم یا‌ آلرژی هم مبتلا باشد. بنابراین برای جلوگیری از تولید و تکثیر کپک در ماشین‌ لباس‌شویی‌تان، پس از هر بار شستشوی لباس‌ها با ماشین لباسشویی اسنوا ، درب آن را کاملا باز بگذارید تا هوا و بخار درون‌اش کاملا خارج شود و محیط خشکی درون ماشین به وجود بیاید. رابرت ویتز، خشک کردن لاستیک دور در و حتی محفظه درونی ماشین به وسیله یک دستمال خشک را هم برای جلوگیری از حمله کپک‌ها موثر می‌داند. او حتی پا را از این حد فراتر گذاشته و می‌گوید: «برای اطمینان از نسل‌کشی کپک‌ها باید پس از هر بار استفاده، ماشین لباس‌شویی‌ اسنوای خود را با باد سرد سشوار خشک کنید!»

خانمها و خانواده های زیادی هستند که ماشین لباس‌شویی (مانند ماشین لباس‌شویی اسنوا)  را درون رخت‌کن حمام، انباری یا حیاط خلوت سقف‌دار قرار می‌دهند و نمی‌دانند که با این کار چه خیانتی به خود و اعضای خانواده‌شان می‌کنند!طبق تحقیقات گروه پارس سرویس  ماشین لباس‌ شویی (بخصوص ماشین لباس‌ شویی اسنوا ) باید در یک محیط باز مثل آشپزخانه قرار گیرد تا بتوان بعد از اتمام کار، قدری پنجره‌ را باز گذاشت تا هوا و بخار متصاعد شده از آن، محیط مناسبی برای رشد قارچ‌ها و کپک‌ها به وجود نیاورد. همانطور که گروه پارس سرویس به شما در قبل پیشنهاد کرد ،قرار دادن ماشین لباس‌شویی (بخصوص ماشین لباس‌شویی اسنوا ) در مکانی مثل حمام، باعث تکثیر قارچ‌ها و کپک‌ها و سرایت آنها به لباس‌های داخل حمام، پرده حمام و لوازمی مثل لیف می‌شود و عاقبت این سرایت چیزی نیست جز ابتلا به آلرژی و بیماری‌های پوستی! بنابراین سعی کنید که ماشین لباس‌شویی‌تان را در محیط‌های باز نگهداری کنید و اگر هم قادر به این کار نیستید، حداقل تا ساعاتی پس از اتمام کار شستشو، در حمام، انباری یا خیاط خلوت‌تان را باز بگذارید.

بعضی‌ها خانواده ها به خاطر اینکه پوست دست‌شان نسبت به بعضی شوینده‌ها (مواد شوینده مختلف ) حساس است، ترجیح می‌دهند لباس‌های‌شان را درون ماشین لباس‌شویی بریزند و این‌طوری از هر نوع شوینده‌ای که دوست داشتند استفاده کنند اما طی بررسی گروه پارس سرویس ، پژوهشگران دانشگاه واشنگتن اعلام کرده اند کخ اگر پوست دست شما نسبت به ماده شوینده خاصی حساسیت دارد، به هیچ‌وجه نباید از آن ماده درون ماشین لباس‌شویی‌تان استفاده کنید زیرا با این کار حساسیت پوستی را به کل بدن‌تان منتقل خواهید کرد. آنها همچنین استفاده از شوینده‌ها و نرم‌کننده‌های معطر را برای شستن لباس کودکان، نوزادان و افراد مبتلا به آسم و آلرژی مناسب نمی‌دانند. به علاوه، پژوهشگران معتقدند که بهتر است لباس نوزادان هم مانند لباس‌های زیر، با دست و با مواد شوینده ملایم شسته شوند.

البته استفاده از مواد شوینده نامناسب به ماشین لباسشویی اسنوای شما لطمه میزند که این اتفاق باعث نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا شما میشود که هزینه زیادی دارد

طی بررسی انجام شده در شرکت پارس سرویس یکی دیگر از ایراداتی که معمولا در شستن لباسها پیش میاید و بیماری‌زا بوده ، در مورد ماشین لباس‌شویی ، رها کردن لباس‌های شسته‌شده به مدت طولانی درون آن است. در حالی که به عقیده دکتر جبرا ، باقی ماندن لباس‌های خیس درون ماشین لباس‌شویی، بیشتر از ۳۰ دقیقه یعنی تولید کپک و باکتری‌های آلرژی‌زا. بنابراین به توصیه دکتر جبرا، تنها زمانی ماشین لباس‌شویی‌تان را روشن کنید که مطمئن باشید در خانه هستید و می‌توانید پس از پایان شستشو، بلافاصله لباس‌ها را از درون آن خارج کرده و پهن کنید.

بخوانید
خدمات پارس سرویس در تهران (منطقه آجودانیه)

این اشتباه (پرکردن ماشین با لباس‌های کثیف از چند روز قبل) از آن دست خطاهایی است که اکثر خانم‌ها آن را مرتکب می‌شوند. خانم‌ها معمولا برای جلوی چشم نبودن لباس‌های کثیف، آنها را درون ماشین لباس‌شویی (مانند ماشین لباسشویی اسنوا ) می‌ریزند تا زمانی که ماشین کاملا پر از لباس شد، آن را روشن کنند. غافل از اینکه عرق، رطوبت و آلودگی لباس‌ها می‌توانند زمینه‌ساز تولید انواع میکروب‌ها و رخنه کردن آنها درون لباس‌ها شوند. میکروب‌هایی که در محفظه‌های ریز لباس‌ها رخنه می‌کنند تا در فرصت مناسب شروع به فعالیت‌هایی کنند که موجب ناراحتی‌های پوستی در خانواده ها می‌شود.

اگر خسته و کوفته از مسافرت یا کوهنوردی برگشته‌اید و حال و حوصله شستن کفش و لباس گلی‌تان را ندارید، بهتر است به جای پرتاب کردن آنها درون ماشین لباس‌شویی، گوشه حیاط یا حمام قرارشان دهید تا خوب خستگی‌تان در برود. میکروب و آلودگی‌های پنهان شده در گل و لای ممکن است تا مدت‌ها درون ماشین‌لباس‌شویی باقی بماند و به سایر لباس‌های‌تان هم نفوذ کند، بنابراین بهتر است لباس‌هایی که گل و کثیفی از سر و کول‌شان بالا می‌رود را با دست بشویید.

 

ازآنجاکه هر دستگاه ماشین لباسشویی( مانند ماشین لباسشویی اسنوا )  طراحی و ویژگی‌های خاص خود را دارد، برخی از قطعات نیز ممکن است با برندهای دیگر متفاوت باشند. اما بعضی از قطعات رایج را می‌توانید در دستگاه خود پیدا کنید؛ که در اینجا می‌خواهیم به توضیح در مورد آن بپردازیم.

توجه : در صفحه راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در ابتدا به قطعات آن و سپس به آموزش تعمیرات در محل میپردازیم .

آشنایی با پمپ آب لباسشویی اسنوا برای آموزش تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

توسط این قطعه گردش آب از طریق لباسشویی اسنوا در دو جهت انجام می‌شود. این قطعه آب را از طریق دستگاه گردش می‌دهد و آب در دو جهت چرخانده می‌شود. این قطعه برای گردش آب از طریق چرخه شستشو و همچنین برای تخلیه آب در طی چرخش استفاده می‌شود.

آشنایی با دریچه کنترل ورودی آب جهت آموزش تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

دریچه کنترل ورودی آب در نزدیکی نقطه ورودی آب قرار دارد که بسته به میزان آب موردنیاز ، به‌طور خودکار باز و بسته می‌شود.

آشنایی با درام لباسشویی اسنوا جهت آموزش تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

در این بخش لباس‌ها بارگیری می‌شوند و فضای داخل ماشین لباسشویی اسنوا حرکت می‌کند همچنین در آن سوراخ‌هایی تعبیه‌شده است تا آب از آن داخل و خارج شود.

آشنایی با پره لباسشویی اسنوا جهت آموزش تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

این قطعه در داخل درام ماشین لباسشویی قرار دارد و به تمیز کردن لباس هاکمک می‌کند. این قطعه طراحی‌شده است تا در طول زمان شستشو لباس‌ها را بچرخاند و مواد شوینده را به کار ببندد و آلودگی را از لباس‌های شما حذف کند و لباس‌ها را باهم شستشو دهد.

لوله تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

تمام آب کثیف شستشوی شما از طریق لوله تخلیه از دستگاه خارج می‌شود.

مدار PCB ماشین لباسشویی اسنوا

قطعات الکتریکی دستگاه را به مدارهای دیگر متصل می‌کند. این قطعه می‌تواند برنامه‌ریزی‌شده و به کار با دستگاه کمک کند، به‌عنوان هوش مصنوعی برای ماشین لباسشویی عمل کند و زمان لازم برای شستشو تصمیم می‌گیرد.

تایمر ماشین لباسشویی اسنوا

تایمر لباسشویی اسنوا کمک می‌کند تا زمان شستشو لباس‌های خود را تنظیم کنید که می‌تواند به‌صورت دستی یا به‌صورت خودکار تنظیم شود.

عنصر گرمایش ماشین لباسشویی اسنوا

عنصر گرمایش آب را در ماشین لباسشویی تا دمای موردنظر گرم می‌کند.

آشنایی با محفظه مواد شوینده جهت آموزش تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

در دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا برای استفاده از مواد شوینده محفظه‌ای که معمولاً به‌صورت کشویی وجود دارد. ساختار این کشو بسیار ساده است. که در آن شما مایع یا پودر مواد شوینده خود را قرار می‌دهید.

آشنایی با کنترل ، شماره‌گیری و دکمه‌های لباسشویی اسنوا جهت آموزش تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

طیف وسیعی از دکمه‌ها و شماره‌گیری در مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی اسنوا می‌تواند موجب کابوس برای بسیاری از کاربران شود، به‌خصوص اگر دستگاه جدید هیچ‌گونه شباهتی با دستگاه قدیمی شما ندارد. کدام دکمه را باید فشار دهید؟ کدام را باید شماره‌گیری کنید؟ نگران نباشید در بسیاری از موارد، شما می‌توانید یک تنظیم دما (به‌عنوان‌مثال ۳۰ درجه سانتی‌گراد)، تنظیم چرخه (مانند چرخه پیش شستشو، چرخه شستشو و غیره) و یک تنظیم پارچه (به‌عنوان‌مثال تنظیم پشم) داشته باشید و معمولاً فقط باید بر روی این سه پنل کنترل تمرکز کنید.

آشنایی با قفل ایمنی لباسشویی اسنوا جهت آموزش تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

بچه‌های شما بیشتر ازآنچه فکر می‌کنید باهوش هستند و به‌خوبی می‌دانند که چه دکمه‌ای برای روشن کردن لباسشویی اسنوا وجود دارد که این مسئله می‌تواند فاجعه‌آمیز باشد. قفل ایمنی می‌تواند در این مورد به شما کمک کند.

آشنایی موتور ماشین لباسشویی اسنوا جهت آموزش تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

موتور لباسشویی اسنوا به دیسک متصل شده و باعث حرکت ماشین لباسشویی می‌شود. موتورها چندین نوع هستند که سرعت آن‌ها می‌تواند برحسب نیاز تغییر یابد.

 

بخوانید
خدمات پارس سرویس در تهران (منطقه رباط کریم)

معنای علامت های موجود در صفحه نمایشگر لباسشویی اسنوا:

هشدار میدهدکه هر ماده شوینده ای که در مخزن جاپودری لباسشویی وجود داشته باشد وارد دروام میوشد.
این نماد نشان دهنده این این است که برنامه ای که انتخاب کرده اید نیازمند اتو بعد از شستشو است.

در این مورد درجه حرارتی در بالای علامت نمایش داده میشود که توصیه میشود دمای آن از رجه حرارت نمایش داده شده بیشتر نشود.

نماد شستشو به عنوان یک سطل پر از آب، به شما می گوید که چه درجه حرارت یا تنظیم دستگاه شما باید برای شستن لباس مورد استفاده قرار گیرد.

یک مثلث پر از خطوط مورب به این معنی است که باید از سفید کننده های غیر کلر استفاده کرد. مواد شوینده لباسشویی خود را بررسی کنید که حاوی کلر نباشد.

یک مثلث سیاه با خطوطی که از آن عبور می کند به معنای این است که شما نبای از هر نوع سفید کننده در این لباس استفاده کنید.

 

Developerمشاهده نوشته ها

کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *