تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

لطفا به این مطلب برای خدمات رسانی بهتر ما امتیاز بدهید

۰ / ۵

امتیاز شما به این مطلب

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

شرکت پارس سرویس به ادرس اینترنتی https://irp-service.com با نزدیک به نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات و خدمات گارانتی لوازم خانگی و دارای تکنسینهای متخصص ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات سامسونگ (مانند ماشین لباسشویی سامسونگ ) جزء قدیمی ترین های خدمت رسانی  در این عرصه  در ایران عزیز می باشد .

مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری ( با نظر سنجی های انجام شده ) در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات سامسونگ ( مانند  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ) را با تامین قطعات فابریک و ارجینال  (تهیه شده از طرف شرکت پارس سرویس  ) از ما بخواهید .

در شرکت پارس سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تمامی  تعمیرات تخصصی برای ماشین لباسشویی هایی سامسونگ  که دارای مشکل شده اند ،ماشین لباسشویی هایی سامسونگ آبکشی نمی کنند،ماشین لباسشویی هایی سامسونگ به درستی نمی چرخند و لباس ها را کثیف بیرون می دهند یا زودتر از مدت مشخص برنامه شستشوی خود را تمام می کنند، نشتی آب دارند( از درزهای ماشین لباسشویی )  و درب آنها به درستی بسته نمی شود و دچار بسیاری از ایرادات دیگر شده اند توسط تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده مجموعه پارس سرویس تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما انجام می شود.

ثبت درخواست  سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

داشتن تعمیر کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی در پارس سرویس دانش خود را به روز می کنند

رتبه برتر در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در استان  تهران و کرج

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات

گارانتی خدمات ارائه شده توسط شرکت پارس سرویس

قیمت‌ منصفانه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ پاذس سرویس  برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی

برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 انعطاف در تعیین زمان تعمیر ماشین لباسشویی  سامسونگ

متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین بیش از ۱۱ سال تجربه

خدمات شرکت پارس سرویس  برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در هفت روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته
• تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید تنها توسط متخصص این برند( همانند تعمیرکاران شرکت پارس سرویس  )  انجام شود وگرنه ممکن است صدمات جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند . کار را به کاردان بسپارید.
• با اولین تماس شما با شرکت پارس سرویس ،نزدیکترین متخصص تعمیر لباسشویی سامسونگ هماهنگ شده و در کمترین زمان به محل شما اعزام می شود تا تعمیرات را انجام دهد.
• مشاوره تلفنی برای رفع ایراد سطحی در شرکت پارس سرویس
• ارسال پیش فاکتور و شفافیت هزینه ها در شرکت پارس سرویس
• برای راحتی شما عزیزان کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ توسط متخصصین پارس سرویس در محل انجام می شود پس بهتر است دیگر نگران جابجایی و ضخمی شدن بدنه ماشین لباسشویی خودتون در انتقال به شرکت پارس سرویس (نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ )  نباشید زیرا این کار ۱۰۰% در منزل شما انجام میشود.
• صرفه جویی در هزینه ها با تعمیر قطعات تا حد امکان
• با بهره گیری از تکنسین های مجرب و آموزش دیده برای تعمیر لباسشویی سامسونگ ، تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را در سراسر استان تهران  و استان البرز ارئه می دهیم.
• شعب مختلف شرکت پارس سرویس (نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ )  در شرق تهران، غرب تهران، شمال و جنوب تهران، شمال شرق و جنوب شرق تهران و همچنین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال غرب و جنوب غرب تهران و سراسر استان البرز
• با توجه به گسترش علوم و فناوری سامسونگ و به روز شدن تکنولوژی های ساخت لوازم خانگی سامسونگ تیم تحقیقاتی این مرکز آموزش دوره ای تیم فنی را برای آپدیت شدن برگزار می کند پس از دانش فنی تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ, تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ اطمینان خاطر داشته باشید.
• دارای کلیه قطعات اورجینال این برند ( وارد کننده کلیه قطعات)
• انجام کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و تعمیر کولر گازی سامسونگ
• تعمیر کمتر از ۲ ساعت در محل شما
• تعمیر رایگان مجدد در صورت بروز همان مشکل بعد از انجام تعمیرات

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

Karaj-appliance-repair

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

tehran-appliance-repair

مشکلات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

در صورتی که با هر یک از مشکلات که در پایین ذکر شده در رابطه با ماشین لباسشویی سامسونگ خود مواجه شدید، توصیه می کنیم که سریعاً با شرکت پارس سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ  تماس بگیرید.

بخوانید
خدمات پارس سرویس در تهران (منطقه دهکده المپیک)
  • ماشین لباسشویی سامسونگ  آبریزش دارد و یا چکه می‌کند:
    مشکل آبریزش ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی سامسونگ ، شل شدن شلنگ ها، انسداد شلنگ تخلیه در ماشین لباسشویی ، پمپ ها، نشتی و سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ لباسشویی و شلنگ تزریق آب به دیگ و غیره باشد.
  • دقت داشته باشید که در صورت مشاهده هرگونه آبریزش ماشین لباسشویی سامسونگ باید فوراً تا برطرف شدن مشکل دستگاه را از برق کشیده شده و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید چون احتمال برق گرفتگی یا ریختن آب روی موتور یا اجزای الکترونیکی دستگاه وجود دارد و این مسئله باعث ده ها برابر شدن هزینه تعمیرات خواهد شد.

آب ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی شود:
در صورتی که پمپ تخلیه شما معیوب باشد، تسمه فرسوده یا پاره شده باشد و یا شلنگ تخلیه آب مسدود شده باشد، آب در داخل دیگ ماشین لباسشویی مانده و تخلیه نمی شود. در صورتی که آب به درستی تخلیه نشود امکان بروز مشکلات جدی دیگری نیز بوجود می آید.

لکه هایی بر روی لباس ها بوجود آمده است:
اگر لباس دارای لکه بوده و این لکه ها پس از شست و شو هنوز باقی مانده اند، ممکن است که با شست و شوی آب و مواد شوینده پاک نشوند؛ اما در صورتی که لکه ای بر روی لباس نبوده و پس از شست و شو این لکه ها بوجود آمده اند، ممکن است دلیل آن نشت روغن از موتور لباسشویی باشد که دچار مشکل شده است.

ذرات پودر یا مایع شوینده بر روی لباس ها باقی می ماند:
وجود ذرات پودر لباسشویی بر روی لباس های شما ممکن است ناشی از ایراد اجزای داخلی یا تنظیمات دستگاه باشد و یا اینکه شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده و آب به میزان کافی به داخل دیگ منتقل نمی شود.

بخوانید
ماشین لباسشویی دو قلو ( نیمه اتوماتیک)

ماشین لباسشویی روشن نمی شود و از کار افتاده است:
بسیاری از مواقع این مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ عدم تعادل می باشد که به دلیل عدم توازن بار به وجود می آید. برای رفع این مشکل می توانید لباس ها را به صورت یکنواخت در داخل سبد ماشین لباسشویی قرار دهید و مجدداً دستگاه را راه اندازی نمایید. اگر مشکل همچنان باقی بود ممکن است ایراد از برد فرمان بوده یا تایمر الکترونیکی دچار مشکل شده باشد که در چنین مواقعی باید دستگاه توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ بازدید شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت روشن نشدن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

سبد ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد و یا اصلاً نمی چرخد:
زمانی که آب موجود در لباس ها در انتهای سیکل شست و شو همچنان زیاد باشد، می تواند نشانه این باشد که سبد لباسشویی به درستی نمی چرخد. این مشکل می تواند به چند دلیل ایجاد شود: سوئیچ درب و یا ضامن درب مشکل داشته باشد، سلنوید چرخش سوخته باشد، مشکلی در سیم های رابط وجود داشته باشد، تسمه دستگاه پاره و یا بریده شده و یا ایرادی در اجزای داخلی یا تایمر الکترونیکی به وجود آمده باشد.

لرزش بیش‌ازاندازه ماشین لباسشویی سامسونگ:
درصورتی‌ که ماشین شما دچار لرزش بیش از حد می باشد، ممکن است دلیل این مشکل تراز نبودن لباسشویی باشد و یا اینکه دستگاه بر روی کفپوش نامناسب و لق قرار گرفته باشد. همچنین پدها یا نوارهای لرزش گیر داخلی (که ممکن است خورده یا ساییده شده باشند) می توانند عامل این مشکل باشند. دقت داشته باشید که این یکی از شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی است که در صورت برطرف نشدن با هر بار استفاده به اجزای بیشتری آسیب زده و باعث بالا رفتن هزینه تعمیرات خواهد شد.

آب سرد وجود ندارد:
در این حالت ممکن است شیر ورودی آب سرد به دستگاه بسته نشده باشد و یا رسوبات موجود موجب انسداد شیر و شلنگ متصل به آن شده باشند یا مادر برد اصلی دستگاه فرمان وارد شدن آب به دستگاه را صادر نکند.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

بخوانید
تعمیرات لوازم خانگی در تهران منطقه آذری

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماشین لباسشویی شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر لباسشویی سامسونگ خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و کرج تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

آیا ماشین لباسشویی سامسونگ شما ارور می دهد؟ در ادامه  به شما اطلاعاتی را می دهیم که به شما کمک می کند تا تشخیص بدهید چه چیزی باعث شده که ماشین لباسشویی سامسونگ شما ارور بدهد. تشخیث اینکه کد خطا نشان دهنده ی بروز مشکل در کجاست، کمک می کند تا راحت تر آن را برطرف نمایید.

کد خطای dl، کد خطا dsT کد خطا d5:

در ماشین لباسشویی در حالی که دستگاه دارد کار می کند باز شده

کد خطا fl:

دستگاه نتوانسته درب را  قفل کند

کد خطا Hr:

مشکل کنترل درجه حرارت

کد خطا LO

در باز  نمی  شود

کد خطا ۵E یا SE :

ماشین لباسشویی نمی تواند آب را تخلیه نماید

کد خطا ۴E:

زمان آب گرفتن داخل دستگاه (تغذیه آب) به اتمام رسیده است

کد  خطا ND:

آب از داخل دستگاه بیرون کشیده نمی شود.

کد خطا NF:

زمان تغذیه آب به اتما م رسیده –آب را نمی گیرد

کد خطا DE:

اینطور تشخیص داده شده که در ماشین لباسشویی دارد باز می شود

کد خطا UE:

ماشین لباسشویی تشخیص داده استکه نامتعادل لباس داخل آن ریخته شده است

کد خطا DC:

ماشین لباسشویی نامتعادل است و نمی تواند بچرخد

کد خطا ۳E یا SE:

مشکل حرکت موتورو یا سنسور موتور

کد خطا OE:

ماشین لباسشویی را بیش از حد پر کرده اید

کد خطا LE:

نشتی آب – بدلیل مقدار زیاد ماده شوینده در قسمت جلو نشتی آب دارد- سوئیچ  سطح آب بد کار کرده

کد خطا HE: 

مشکل هیتر آب تشخیص داده شده

کد خطا TE:

سنسور هیتر دمایی ارور داده

کد خطا IE: 

خطا در سنسور سنجش سطح آب

کد خطا CE:

دمای آب غیر عادی

کد خطا E1:

در زمان تعیین شده آب را تامین نکرده

کد خطا E2:

تخلیه انجام نمی شود

کد خطا E3:

آب بیش از اندازه پر شده

کد خطا E4:

عدم تعادل

کد خطا E6،E5:

دمای آب به سرعت بالا می رود و پایین می آید.

کد خطا E8:

دما در دور شست و شوی با دمای پایین ، خیلی بالاتر از دمای تعیین شده در چرخه شست و شو می باشد.

کد خطا E9:

نشتی آب، سطح آب کاهش یافته

کد خطا EA:

ارور از ژنراتور موتور

کد خطا EB: ارور موتور

کد خطا ED: درب باز است

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس سرویس بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

Developerمشاهده نوشته ها

کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *